Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan döntenétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek a helyemben? Kicsi baba és "albérlet"

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, tíz hónapja született a kislányunk.

Nem érzem boldognak magam vele, mert nagyon sokszor bunkózik, amit észre sem vesz, utána pedig törleszkedik, mint a macska. Nekem nem lehet egy szavam sem szinte soha, ha már kicsit megjegyzést teszek dolgokra, akkor én milyen bunkó vagyok és tiszteletlen, de ő megteheti, hogy akár 2 napig is nem szól hozzám, már így jön haza a munkából, aztán két nap múlva meg mintha nem történt volna semmi.

Ez megy folyamatosan.

Nem vagyok boldog, minden nap egyforma,sokszor veszekszünk, és már úgy érzem magam, hogy meg se merek szólalni már, mert akkor megint csak vita lesz,

kislányunkat nagyon szereti, állítása szerint engem is.

Nem csalt meg, és most sincsen senkije, én sem csaltam meg soha és most sincsen senkim.

Barátaink lakásában lakunk, ők külföldön élnek, de nem adhatják el a lakást. Nem fizetünk csak rezsit, de nem a miénk a lakás.

A legjobbat szeretném a kislányomnak, és nagyon szeretem a páromat, kisírom érte a két szemem, de nem tudom meddig érdemes így élni. Megbeszélni sajnos nem lehet a párommal, mert egyrészt nem szeret "lelkizni" másrészt nem értjük meg egymás szempontjait, szerinte ő sosem bunkó, viszont nekem meg ne legyen véleményem.


2013. júl. 25. 12:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, hogy ezt írom, de korábban kellett volna gondolkodni.

Valószínűleg nem árult zsákbamacskát. Túl korán ugrottatok bele a gyerekvállalásba, még egymást sem ismertétek meg.


Ha nem lehet vele semmit megbeszélni ( a beszélgetés minden kapcsolat motorja) akkor nincs értelme vele lenni.

Persze most nem azt mondom, hogy azonnal hagyd el, próbálj vele beszélgetni és amikor nagyon nem megy akkor viszont lépni kell.

2013. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Vissza a szülőkhöz. 10 hós babával albérletbe (ha csak nem vagy milliomos) ne menj. A szüleid gondolom segítenek és tárt karokkal várnak az unokával együtt. A párodat meg hagyd el. Ez csak rosszabb lesz.
2013. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy mi nagyon jól megvoltunk eddig. Túl korán költöztünk össze az igaz. A párom szerint most is jól megvagyunk. Én mondtam neki, hogy úgy érzem megváltozott, kicsit talán agresszívabb lett, szerinte ez butaság.

Azt mondja, hogy szerinte csak az én agyam szüleménye,hogy nem jövünk ki egymással. Viszont ugye ez valahol teljesen mindegy,mert a lényeg, hogy boldogtalan vagyok. Akkor nem érdemes várnom a csodára :( Szülőkhöz tudnánk menni,csak akkor a párom nem találkozna a kislányával, mert nagyon messze vidéken laknak :(

2013. júl. 25. 12:49
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

1 év után babát vállaltál vele. SOk eszed nem volt az biztos, gondolkodni kellett volna, és akkor most nem lennél ebben a helyzetben! Előbb ki kellett volna ismerni, mérlegelni 1-2 évig az összeköltözés után, hogy működik-e a dolog, nem csak szülni a vakvilágba...


A pároddal ülj le beszélni, és mondd el neki, hogy mi zavar a viselkedésében! Kommunikáció! Tudod, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. Honnan tudná a párod, hogy most mi a bajod, ha ő eddig is ilyen volt, csak téged nem zavart, mert vakon bele voltál zúgva?

2013. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én maradhatnék itt a kislánnyal a lakásban, de nagyon magas a rezsi, nem jönnék ki egyedül :S
2013. júl. 25. 12:50
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2013. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es.

Nem a semmire szültem, bejelentett munkára, GYED-re.

Terveztük a babát,és már egy éve együtt éltünk, mikor úgy döntöttünk gyermeket szeretnénk. Mint írtam, a párom nem volt ilyen, a gyerek születése után sem, mostanában lett ilyen.

A problémáimat eddig is mindig elmondtam neki, mindenről tud, az utóbbi egy-két hétben gondolom úgy, hogy inkább nem szólalok meg, nehogy összevesszünk.

A világon mindennél jobban szeretem a kislányomat és egyáltalán nem bánom, hogy megszületett. A megélhetésünket is meg tudnám oldani,ha nehezen is.

A kérdés inkább az, hogy érdemes-e még egy olyan kapcsolatban élni, ahol nem érzem magam boldognak, még ha szeretjük is egymást.

2013. júl. 25. 12:52
 8/27 anonim ***** válasza:
43%

Szépen felsoroltad a párod hibáit, de a te hibáiddal is tisztába vagy? Elégedett lehet veled a párod? Ellátod rendesen a háztartást? Nyújtasz neki meleg otthont? Társa vagy a mindennapi életben?

Ezt nem kötekedésből írom, csakis azért, mert érdemes lenne ezeken is elgondolkodni, mert lehet, oka van, hogy a párod így viselkedik.

Ha te megteszel mindent, és ő mégsem változik, akkor sem az a megoldás, hogy a kicsivel albérletbe menj, mert az anyagilag teljesen ellehetetlenítene titeket. Kérj inkább átmeneti segítséget családtól, rokontól, akár baráttól.

2013. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
30
2013. júl. 25. 12:53
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, lehet ám, hogy fáradt. Ahogy te is egész biztosan az vagy. Sokszor van olyan hullámvölgy a baba életének első másfél évében a szülők között, ami később szépen kisimul, ha már kevésbé kimerültek. Nem biztos, hogy nálatok is csak erről van szó, de közrejátszhat.
2013. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!