Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan döntenétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek a helyemben? Kicsi baba és "albérlet"

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, tíz hónapja született a kislányunk.

Nem érzem boldognak magam vele, mert nagyon sokszor bunkózik, amit észre sem vesz, utána pedig törleszkedik, mint a macska. Nekem nem lehet egy szavam sem szinte soha, ha már kicsit megjegyzést teszek dolgokra, akkor én milyen bunkó vagyok és tiszteletlen, de ő megteheti, hogy akár 2 napig is nem szól hozzám, már így jön haza a munkából, aztán két nap múlva meg mintha nem történt volna semmi.

Ez megy folyamatosan.

Nem vagyok boldog, minden nap egyforma,sokszor veszekszünk, és már úgy érzem magam, hogy meg se merek szólalni már, mert akkor megint csak vita lesz,

kislányunkat nagyon szereti, állítása szerint engem is.

Nem csalt meg, és most sincsen senkije, én sem csaltam meg soha és most sincsen senkim.

Barátaink lakásában lakunk, ők külföldön élnek, de nem adhatják el a lakást. Nem fizetünk csak rezsit, de nem a miénk a lakás.

A legjobbat szeretném a kislányomnak, és nagyon szeretem a páromat, kisírom érte a két szemem, de nem tudom meddig érdemes így élni. Megbeszélni sajnos nem lehet a párommal, mert egyrészt nem szeret "lelkizni" másrészt nem értjük meg egymás szempontjait, szerinte ő sosem bunkó, viszont nekem meg ne legyen véleményem.


2013. júl. 25. 12:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, dehogy vagy te depressziós...

Párod valószínű mindig ilyen volt, csak te nem vetted észre...most szállt fel a rózsaszín köd:)

2013. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hetente többször együtt intézzük a bevásárlást egy anyuával :-)

Nem,a párom nem volt ilyen. Beszédes sose volt, de ez most sem zavar. Az agresszív, bántó viselkedése fáj, nagyon :-( nem tudom mit tegyek,

Rózsaszín köd már régen elmúlt, szeretjük egymást,de nyilván az a púderfelhő már nincs ami az elején volt,de ez normális.Viszont most is éppen itt bőgök az ágyban, ma a 8 éves kisöcsém előtt kiabált velem, mert túl halkan kérdeztem valamit.

2013. júl. 25. 22:35
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, így ha valakit ismétlek, elnézést kérek.

Kérdező, nekem úgy tűnik, hogy a párod szociopata. Jobb nem lesz, csak rosszabb. Ennek fényében dönts a továbbiakról.

2013. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem érzékeny lettél, illetve tökéletes szeretnél lenni, hogy ne találjon benned hibát, ne legyen támadási felület, amit szóvá tud tenni.


Ezt nem szabad. Nem baj az, ha a lakás 24 órából 24 órán keresztül nem csilli-villi, nem baj, ha nem sütsz süteményt, nem baj, ha kicsit leeresztesz, és egyszerűen csak élsz, mint egy boldog anyuka. Törődj magaddal. Merj élvezni egy forró lazító fürdőt, merj kicsit önzőbb lenni, és magaddal is foglalkozni, ne stresszelj azon, hogy bunkó periódusa van. Nem kell tökéletesnek lenni.


Ne azért legyél szexis, mert neki akarsz tetszeni, azért legyél csinos, hogy jövet-menet ha belenézel a tükörbe, egy gyönyörű, csinos nőt láss. Egy boldog anyukát, aki egyébként meg bitang jól néz ki.


Ha bunkó, akkor hagyd figyelmen kívül, ne foglalkozz vele, ereszd el a füled mellett. Ha rád kiabál valamiért, nehogy már sírva fakadj! Szólj rá, hogy ne ordítson veled.


Egyébként szerintem is egy depis időszakod van most, és ezért vagy érzékeny minden negatívra. Nekem is volt ilyen, és szerintem másnak is, csak mindenki másképp kezelte le.


Én mindenesetre önzőbb lennék, kevésbé nézném az ő érdekeit, és ha ordítana, egyszerűen felállnék és kimennék a szobából. Lehet, hogy elsőre nem venné észre magát - biztos- de megmondanám, hogy nem vagyok hajlandó hallgatni az ordibálását. A kapcsolatot ezért nem rúgnám fel. Várnék még.

2013. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Köszönöm szépen a sok választ, tegnap óta elkezdtük a 40 napos szerelempróbát, bár valószínűnek tartom, hogy én nagyobb lelkesedéssel fogom végezni :)

Tegnap az volt a feladat, hogy semmi negatív dolgot nem mondhatunk egymásra, ma ugyanez egy váratlan meglepetéssel, ez az volt, hogy reggel az ágyba vittem neki a kávét :)

2013. aug. 8. 09:06
 26/27 anonim ***** válasza:
Örülök az elhatározásodnak, csak ez annyira erőltetett. 40 napos szerelempróba. És utána? Az élet nem 40 napból áll.
2013. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Ennek az a lényege, hogy mire véget ér a 40 nap, addigra természetessé válik az egymásra való odafigyelés, és tulajdonképpen nem is ér véget a 40 nap. A filmben is olyan szép volt, mikor a nő megkérdezte, hogy hányadik napon vannak, és mondja a férfi, hogy a 43. napon. A nő kérdőre vonta, hiszen a könyv csak 40 napból áll, férje azt válaszolta: Sehol nem volt leírva, hogy abba kell hagyni :)

Itt vannak a napok:

[link]


És nagyon sok sikertörténetet olvastam itt a gyakorin :)

2013. aug. 8. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!