Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elromlott a házasságunk kb 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsani 25 kérdése:

Elromlott a házasságunk kb 2 éve van két kicsi gyerekünk nem tudom mit tegyek mert a hugommal csalt meg. Mi legyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Olyan kamuszagu az egesz kerdes.


De ha nem, akkor is szerintem csak egyszeruen "kalandja volt". Csinaljatok egy par romantikus hetveget es ujra vissza jon a szenvedely. ;D

2014. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Sokszor én is azt gondolom, hogy kamu kérdéseket írogatnak ki egyesek unalmukban, de lássuk be, nem ez lenne az első eset, hogy vkit a testvérével csal meg a házastársa.
2014. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

"a hugommal csalt meg"


Te jó ég! :-(


Szegény! Miféle húgod van neked, hogy képes volt tönkretenni a te és a gyerekeid életét?


Nagyon sajnállak.


A férjemet kirúgnám.


A húgommal soha az életben nem állnék szóba.


Csak a húgodon múlott, hogy kötélnek állt-e, vagy sem. Hacsak nem a húgocskád volt a kezdeményező.


Csúnya tragédia. :(

2014. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Tépd meg a hugod, dobd ki a csávót. Ez gusztustalan amit műveltek.
2014. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2 éve tart a viszony náluk és szerintem még mindíg tart. az a szar érzés h letegadják pedig már én is láttam őket nem sex közben de nem volt félreérthető a látvány. Anyagilag csak a férjemre tudok számítani. a hugommal változó a kapcsolatom és a férjemmel is félek atól hogy mi lesz velünk ha elmennénk a gyerekekel
2014. márc. 27. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!