Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Baba után romlik a házasságunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba után romlik a házasságunk. Hogy mentsem meg?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk együtt, van egy kisbabánk. Jött a baba, boldogság, aztán ő visszament dolgozni, azóta fáradt, feszültebb, és mindig azon aggódik, hogy elhagyom. Ez mindig így volt, mert szerinte én jobb nő vagyok mint ő pasi. Nem változtam, nem "golyóztam be" a szülés után, inkább úgy érzem fordítva történt. Azt mondja üres vagyok felé, ami igaz, mert kezdek besokallni. Itthon teszem a dolgom, ő is teszi a dolgát, de mint nő és férfi alig funkcionálunk. Egymásra alig marad időnk, semmi kikapcsolódás, semmi házasélet. Nincs is már kedvem hozzá, mert besokalltam az állandó rosszkedvétől/fáradtságától. Én ezeket őszintén elmondtam, mindent megbeszéltünk, de nem nagyon sikerült átbillenni. Időt kért, csak én már eléggé kivagyok ettől. Szeretnék visszatalálni hozzá, és családban nevelni a gyerekünket, de így nagyon nehéz, most nem azt az embert látom benne akit régen.
2014. szept. 24. 09:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzetek, akkor keressetek egy pszichológust, aki párokat is vállal, nem olcsó, de hatásos szokott lenni, én már több pozitív példát is láttam. Talán a pasik jobban hisznek egy szakembernek, te elmondhatod a férjednek ezerszer, hogy min kellene változtatnia (nekem meggyőződésem, hogy a nők ezt ösztönösen tudják), de a pasik nem figyelnek oda, nem változtatnak. Aztán meg csodálkoznak, ha válni akar az asszony.
2014. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudnátok elmenni valahová csak kettesben? A gyereket rábízzátok valakire, ha van kire, és elutaztok valahová néhány napra, ahol csak ti vagytok, gyerek, munka, stressz és feszültség nélkül. Szerintem jó ötlet lenne. Ha lenne lehetőségem én ezt próbálnám ki, ha már a beszélgetés nem vezetett sehová.
2014. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nem csak a gyerekkel foglalkozol? Az ő gondjairól is beszélgettek? Este, ha lefeküdt a pici, beszéltek egymással?

Meg kellene hallgatnod, hogy miért hiszi, hogy üres vagy felé? Ennek valami oka van!

Minden házasságban vannak hullámvölcgyek,de ezt csak kommunikációval lehet átvészelni.

2014. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben programokat szerveznek. Tudod, ha hegy nem megy mohamedhez majd mohamed megy a hegyhez vagy valami hasonlo.


Pl kettesben eltoltott vacsora, filmnezes, mozi, seta. Hatha igy ujra viszatalalnatok egymasra. Esetleg legelso randitokat megismetlitek, felelevenitetek.

2014. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk erről, főleg este és órákat, mikor leteszem a kicsit. Nem veszekszünk, beszélgetünk. Elmondja miért érzi hogy hideg vagyok. Értem, de ha hónapokig ő volt feszült (leginkább az együttléteket hiányolta, és onnantól minden oké) akkor utána mit vár? Most mintha egy helyben állnánk...Csodálkozik hogy most azt mondom ha így haladunk nem lesz jó vége.
2014. szept. 24. 09:20
 6/34 anonim ***** válasza:
44%

Ha igazan akarod hogy mukodjon a hazassagotok tegyel erte

Ne sirankoz ne panaszkodj

egy kozos vacsora otthon gyertyafeny tanc (igen otthon is lehet)kicsit feloltozve es egy este mar kozelebb kerultok egymashoz.

Egy este mikor egymast masszirozzatok beszelgetve

Semmibe nem kerul nem kell elmenni hozza nem kell babysitter sem.

Az erintes nagyon fontos

2014. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy tűnik, hogy hónapokig te tűrtél, s most te nem tudsz átlépni a problémákon, kicsit gyerekes módon elégtételt akarsz azért, amit átéltél... hidd el, teljesen megértelek, nálunk is komoly hullámvölgyek voltak, sokáig én is a magam sértettségével voltam elfoglalva, amivel tovább rontottam a helyzetet... ha igazán meg akarod menteni a házasságod, kerekedj felül a sértettségeden ( tudom nem könnyű!) , és hajrá.... ja, és van abban valami, hogy ha az szexuális életetek rendeződik, mérföldkővel leegyszerűsödik minden :)
2014. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
Komolyan mondom h szexelj vele vagy csak elégitsd ki őt . Ha nincs intimitás akkor oda a kapcsolat a szex alapillere a házasságnak ( minden párkapcsolatnak ) sok esetben hiába beszelgettek erről minden este az keveset ér ha a tettekben nem mutatod h szereted kivánod . Ha meg nem akkor jobb békeben elválni . Szal egyik este a dumálás helyett vegyél fel egy szexi fehérnemüt és nyomd le a kanapéra és lassan vetközz le elötte táncolj és dugjatok egy nagyot :-) hidd el egyből jobb lesz a kedve ...
2014. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
7%
Küldj neki szerelmes szexi smst napközben szexi selfit magadról :-) tedd el a kicsit nagyihoz vagy és szánjatok egy napot magatókra az ágyban ... A szexhiány nem csak őt de téged is leamortizál lelkileg
2014. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a szexhez már nekem nincs kedvem. Igaz, hogy nem tudok túllépni a sértettségemen, egyelőre. Mert hosszú hónapokig (baba előtt is) legyek türelmes most ezért, aztán azért, aztán másért. Ez egyszer sok lesz. De szeretnék visszatalálni hozzá. Szeretném helyrehozni a házaséletet is, de annyira nincs kedvem hozzá basszus, hogy nem is tudom arra hogy vegyem rá magam. Nem élvezem most az együttlétet vele. Minden fejben dől el, és tuti azért van mert nekem zsong a fejem a problémáktól.
2014. szept. 24. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!