Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez így rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van? Jogos, hogy egy férj válás után eltartja a volt feleségét a gyerekekre és a közös múltra hivatkozva?

Figyelt kérdés

Van 3 gyerekük. A gyerekek előtt és valamikor közben is dolgozott a nő, aztán a 3. gyerek születése után lebetegedett a férj anyja, a feleség ápolta. Aztán építkeztek majd a férj külföldön dolgozott, a nő intézte a 3 gyereket, a beteg nagymamát és kicsit a vállalkozásba is besegített.


3 éve váltak el, a nő azóta is hordja az ex-anyósát orvosi kezelésekre, főz rá és az ex-apósára, bevásárol nekik, takarít náluk, intézi ha kell valamit (számlák, posta). Erre és a 3 gyerekre tekintettel az exférj eltartja.


Szerintetek ez így normális?


2014. szept. 7. 17:36
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem normális.

Mi lesz a nővel, ha felnőnek a gyerekek és meghalnak az öregek? Gondolom próbál majd keresni egy újabb balekot, aki eltartja.

2014. szept. 8. 11:59
 32/41 anonim ***** válasza:
37%

az nem a te bajod, kérdező.

ha ennyire nem bírod a helyzetet (amit 100%ig megértek), akkor egyszerűen keress magadnak mást, mert így csak felőröl téged ez az egész.

2014. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
77%

Miért érdekel téged, hogy mi lesz a nővel később?

Nem eltartva van, hanem megfizetve az, amit a volt férjnek megcsinál.


De tényleg, mi közöd hozzá?

2014. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet a férj megy vissza hozzá, ilyen nőt el se hagytam volna.
2014. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Biztos nem fog visszamenni, nem véletlenül csalta meg!
2014. szept. 9. 09:16
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te vagy annak az exférjnek az új kapcsolata, és rettentően piszkálja a csőröd, hogy ennyire jelen van az ex.

Elárulok egy titkot: nem kell ahhoz rossz feleségnek lenni, hogy egy pasi félrelépjen, van, aki nem tudja kordában tartani a farkát, még akkor sem, ha a felesége csinos, okos, odaadó.

2014. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Összegezzük: a válaszadók döntő többsége szerint rendben van.


Kérdező, nyugodj bele :)

2014. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj! Én egy szakképzett ápolónő vagyok. Egy idős ember gondozását, aki teljesen magatehetetlen, 1300 ft./óráért vállalom el. Egy ilyen emberrel, ha a hozzátartozói dolgoznak, akkor min. napi 12 órát kell vele lenni. Ebben nincs benne a főzés és a takarítás, hiszen az nem tartozik bele a munkakörömbe. Tehát egy havi szinten 300 ezer a fizetésem. Hétvégén nem dolgozom, tehát azt egy másik ápolóval oldják meg. Saját magam után fizetek nyugdíjjat. Egy viszonylag még nem elesett ember ápolását is min. 1000ft./óráért vállalom. Ezek Pest megyei árak. Tehát ha lenne 300-400 ezer forintod egy ápoló megfizetésére, akkor igazad lenne. De mivel nincs ennyi pénzed, ezért tedd szépen össze a két kezedet, hogy a párod volt felesége elvállalta!
2014. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Az elet igazsagos

A jo emberek elobb utobb megkapjak visszakapjak az onzetlen viselkedes es a sok jot amit tettek.

Lehet az exet megcsaltak megis jo ember maradt.

Az onzo emberek ugyancsak megkapjak amit erdemelnek a csalokat csalni fogjak......

Hosszu tavon az igaz emberek jobban jarnak.

2014. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
33%
Én még abban sem vagyok biztos, hogy nem az ex feleség jár rosszul. Mennyit fizet neki a férj? Mert ha tényleg ő ápolja a férj szüleit, akkor bizony legálisan, normál munkaberrel, bejelentve kéne, hogy tegyék!
2015. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!