Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 éves fiamat megviseli a válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves fiamat megviseli a válás?

Figyelt kérdés

Semmit nem látok rajta, hogy érzelmileg hogy érinti őt a történtek.


Meg ma a még férjem korábban hozta haza a gyerekeket mind szokta mert csúnyán össze veszett az anyával. Csúnyán beszéltek, röpködtek az indulatok ez hogyan hat egy ilyen kisfiúra? Semmit nem látok rajta, de gondolom megijedhetett a kiabálásra. Na mondtam a férjemnek hogy ilyet soha többé ne tegyenek..! Tudok valahogy segíteni a kisfiamnak átvészelni ezt az időszakot?

Van egy kislányunk de ö most lesz 1éves csak.



2014. aug. 31. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
?????? Nem értem. Annak, hogy a férjed veszekszik az anyjával (nem kellene a gyerek előtt, tényleg), mi köze a ti válásotokhoz?
2014. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerek életében óriási törés lesz. Nem látod, de majd 10-20 év múlva látszik mindenki számára. Egy válásnak CSAK vesztesei vannak - mondta egy válóperese ügyvéd.. :((
2014. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Írod: 3 éves fiamat megviseli a válás?

Ezt is:

"Meg ma a még férjem korábban hozta haza a gyerekeket mind szokta mert csúnyán össze veszett az anyával".


Kivel veszett össze a férjed? Ki az anya? Nem te?


"Na mondtam a férjemnek hogy ilyet soha többé ne tegyenek..! "


Nem veled veszekedett?

2014. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Én megértem, hogy törődni akarsz a kisfiad lelki világával, de azért a gyerekek elég strapabíróak, egy veszekedéstől nem fognak összeomlani.


Az jobban meg fogja viselni, hogy rájön, egy újabb csonka család része ami Magyarországon manapság eléggé elburjánzott.

2014. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Azért ilyenkor kíváncsi lennék a motivációra. Van egy 3 éves gyerek, mellé szülők szokásosan két évre rá legyártanak még egy gyereket és utána egy évre rá elválnak.


Nem igaz, hogy 1 év alatt olyat romlik egy már gyerekes kapcsolat szintje, hogy válni kelljen.

2014. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
5. tényleg nem igaz, ezek a kapcsolatok általában alapjaiban szarok, mind a 8 terhesség "véletlen", és hasonlók. De tudod aki hülye, annak hiába magyarázod, hogy fél év után nem kéne házasodni, és 1 év után gyereket szülni, mert leüvöltik a fejed, hogy de ők az első héttől érezték, hogy összetartoznak. Ja. Ennyire.
2014. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen én is erre gondoltam.

Csak nem értem mikor lett divat ez a gyorsan bútorozzunk össze aztán jöjjön a gyerek, majd lesz valami mentalitás.


Persze, régebben is voltak válások, de mostanában mindenhol azt hallom olvasom, hogy így egyedül maradt anyuka meg úgy egyedül maradt anyuka, lassan már több lesz a csonka család mint a teljes.


Én nem értem az embereket, komolyan mondom. Nem értik meg, hogy ez az egész dolog egy egész életre szól?

Vagyis arra van kitalálva.

2014. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De még az a durva, hogy úgy vannak vele, hogy az a köcsög pasi lép le, amikor eleve a) nem akarta őket elvenni b) nem akart gyereket c) addig is ivott/ordibált/verte/játékgépezett/csalta d) az első gyereket se szerette, de kellett ugye második...


Az a baj, hogy ezek a férfiak nem akarnak se feleséget, se családot, és ezt ki is fejezik, de a buta nőnek ugye addig kell hisztiznie, amíg gyűrű kerül az ujjára, mindegy kitől... addig kell trükköznie, mire "véletlen" teherbe esik, mindegy kitől... aztán jön a rinya, hogy el lettek hagyva, úristen mekkora genya a másik... holott egy nő legnagyobb felelőssége az lenne, hogy megfelelő apát, társat válasszon már csak a gyerekei érdekében is... de neeeem.

2014. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom 2 gyerek is van? Miért akkor? Mennyi ideje vagytok együtt? Miért váltok?
2014. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk jól indult, szerelem gyerek házasság második gyerek és a 2. gyerek után elhidegülés, és veszekedés és megverés követte. Ezért válunk mert megvert amit soha az életbe nem gondoltam volna róla! Sajnos nem ok nélkül válok :S A gyerekek úgy nőjenek fel, hogy anyát veri apa? Amióta külön vagyunk a gyerek kiegyensúlyozottak lettek. De azért érzem a fiamon, hogy nem ért dolgokat, és a vasárnapi cirkuszt is látnia kellett amit a még férjem és az anyósom leművelt.
2014. szept. 1. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!