Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon faj a valas es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon faj a valas es a magany!? Hogyan tovabb? Mit tegyek, hogy konnyebben tovabb tudjak lepni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre látatlanban nehéz válaszolni. Esetleg elmondanál kicsit többet a helyzetedről?
2014. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem jobb mint a pocsek hazassagomban lenni.
2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért váltatok el?
2014. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmultak az erzelmei... nyilvan valo, hogy mar nem szeret! Bar nem mondja ki (csak a gyerek miatt). Egy eve bizakodok es probalok mindent megtenni, de mind hiaba... Egyre onzobb. Az eszemmel tudom, hogy jobb lesz igy ... de ugy erzem ures vagyok... elveszett... maganyos... es bar meg melettem van hianyzik!
2014. szept. 1. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd kihevered, amikor már nem kapunk érzelmeket, kár harcolni, fel kell fogni,hogy menni kell tovàbb!
2014. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:

Én is örültem, hogy vége, de utána elég sokszor éreztem valami üres bánatot... valahogy elmúlt, megy az élet, és hoz elég sok új ingert, tevékenységet, embert...

Ha nem látod, hogy jobb lesz ez 10 év múlva, akkor most lépj, mert az csak elvesztegetett idő lesz.

2014. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A noi érzelmek kordában tarása a világ legegyszerubb dolga. Dobj le minden folos kilót, oltozz jól, keress jól, élj jól, szórakozzatok jókat a gyerekkel és anyuka megirigyli a boldogságotokat. Egy darabig persze hulyitik magukat, hogy ok is tudnak eros és fuggetlen noként élni, de aztán leesik a tantusz, hogy minek, ha családban jobb és konnyebb is.
2014. szept. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyedüllét nem feltétlenül jelent magányt, csupán rajtad múlik mit kezdesz azzal a helyzettel. A válás nehéz mindenkinek, hiszen minden változás nehéz de nem feldolgozhatatlan. Haladj lépésről lépésre. El kell fogadni ha már nem szeretnek, arra kell gondolni, hogy minden vég valaminek a kezdete. Mással, máshogy kell boldognak lenni. Alakítsd ki a saját életed, a saját környezeted, a saját baráti köröd, legyen hobbid, sportolj, legyél nyitott új emberekre. Gondolkodj pozitívan, hidd el hogy menni fog egyedül, hidd el hogy később találsz egy társat.
2014. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt évek legjobb döntése volt, hogy elváltam, még úgy is, hogy anyagilag lenulláztam magam. Most újra kinyílt a világ, új embereket ismertem meg, csomó új dologba vágtam bele. Szerintem az, hogy az embernek nincs partnere vagy házastársa, messze nem jelenti azt, hogy magányos kell legyen. Sőt...
2014. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!