Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után sokkal. Tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után sokkal. Tiszta gáz, úgy érzem, megőrülök, hogyan tovább? Se vele, se nélküle, továbblépni? Maradni?

Figyelt kérdés
Véleményeket, építő kritikákat várok a gondommal kapcsolatban. Röviden: 6 évvel ezelőtt elváltam, de akkor nem tudtunk külön költözni a férjemmel, a gyerekek is kicsik voltak. Együtt maradtunk, mint barátok, külön szoba, stb. Aztán egy idő után megelégeltem, és a legkisebb gyerek is betöltötte a 18 évét. Elköltöztem albérletbe, de először azt éreztem, hogy halálosan magányos vagyok, hogy örökké egyedül leszek, hogy semmit nem tudok megoldani egyedül ( műszaki, szerelési dolgok). Egyre mélyebb depresszióba süllyedtem, végül úgy döntöttem, haza költözök. Otthon viszont megint kezdtem azt érezni, ami miatt elköltöztem otthonról, hogy nincs saját életem, és tudom, hogy a volt férjemmel köztünk kapcsolat már nem lesz, de ha együtt élünk saját életem se, mégis úgy érzem, nélküle is nagyon nehéz. Megszokás? 16 éves voltam, amikor összeköltöztünk, és betöltöttem a 41 évemet, amikor elköltöztem, közben felépítettünk egy házat, felneveltünk három gyereket, stb. Nem voltam boldog, különösen az utóbbi években, mégis valahogy biztonságot adott az otthon. Most úgy érzem, teljesen összezavarodtam, és nem tudom, mit tegyek. Folytassam tovább egyedül, és lesz majd jobb, vagy maradjak egy házban a volt férjemmel, akivel már kapcsolatunk sosem lesz, csak úgymond barátok vagyunk.
2014. jún. 22. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 6ev utan is igy érzek, ahogyan te. Nem vagyok tisztában az erzeseimmel, magányos vagyok, ugy érzem nem erek semmit es, ha sokaig egyedul vagyok, vagyis legalabb nem chatelek a barátaimmal, teljesen kétségbe esek..

Elvileg majd elmúlik.

2014. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most visszaköltöztél a volt férjedhez?


Regisztrálj társkeresőre, és keress magadnak boldogságot.

2014. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne maradj egy házban a férjeddel. Vágd el végre a köldökzsinórt és mindig az lebegjen a szemed előtt, hogy miért is váltál el. Legszebb ideje, hogy elkezd az önálló életed. Fiatal vagy, ne félj attól, hogy nem akad párkapcsolatod.

Egyébként egy kis türelemmel egy nő is kiválóan meg tud oldani szerelési-műszaki feladatokat. Ha nem, hát hívsz egy szakembert. Aztán, ki tudja?...:)

2014. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A probléma kulcsa itt az, hogy te sosem voltál egyedül. Egy önállótlan, gyenge, társfüggő ember vagy, aki keresi a problémát, hogy aztán másokra akaszkodhasson vele.


Pszichológussal kellene beszélned, mert így soha életben nem leszel lelkileg-szellemileg egészséges, felnőtt ember. HIába vagy 41 éves, ha egy 15 éves tini leköröz önállóságban.


Nem értesz a műszaki dolgokhoz? És? Akkor megkéred a volt férjed, hogy fáradjon át, és javítsa meg, cserébe meg megvendégeled. Kész. Vagy egy férfi barátot. Vagy édesapádat. Vagy megtanulod te magad! Ilyen piti problémákra nem az a megoldás, hogy akkor visszaköltözök a nyomorúságos társas magányba, csakhogy azért mégse legyek egyedül...


Könyörgöm, ott az egész világ! Költözz el! Rendezd be a lakásod, ahogy neked tetszik! Foglalkozz a hobbiddal, tanulj, kapcsolódj ki! Élvezd, hogy végre egyedül vagy, keress barátokat, vagy ha vannak, mozdulj ki velük!!! Az életed is megváltozik egy csapásra.


A társkeresésbe pedig akkor vágj bele, ha felnőttél! Ne újabb apafigurát keress.

2014. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hosszú házasság után - férfiként is- éreztem valami hasonlót, de aztán csak megtaláltam az egyedüllét másféle viszonyait.

Jó ez így, már.

2014. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!