Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van még esély helyrehozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély helyrehozni?

Figyelt kérdés
Igyekszem rövidre fogni. 3 évig éltünk együtt, született egy kislányunk is. Aztán váratlan anyagi helyzet miatt ideiglenesen hazaköltöztünk a nagyszüleihez vidékre és utána jöttek a folyamatos viták. Neki hobbija a szerelgetés amit a közös albiban is csinált, de ránk is fordított időt. Nagyszüleinél később is ért haza, külön szobában szerelt, én egész nap a gyerekkel meg a nagyszüleivel,akik mindenbe beleszóltak. Nem mehettem sehová, még játszótér se volt, ha meg bementem a városba akkor szidtak. Egész nap vártam haza a páromat de ő elvonult szerelni, nem is találkoztunk szinte. Sokat vitáztunk ezen, volt,hogy összepakoltam de végül maradtam. Megbeszéltük, hogy szeptembertől visszamegyek dolgozni és a kislányunkat bölcsibe adjuk. Aztán az egyik vita után ő mondta, hogy bár nagyon szeret ennek így nincs értelme. Másnap elköltöztünk a kislányommal. Ennek két hónapja már. Sokszor beszélgettünk a dologról, rájöttem én is arra, miben hibáztam, szeretném helyrehozni. Ő erre mindig azt mondta, majd kiderül, majd meglátjuk. Az anyukája azt mondta nekem, hogy neki azt mondta a fia, hogy egy család leszünk csak nem most. Szerinte a szeptembert várja, hogy tényleg visszamenjek dolgozni, mert ha most békülnénk ki nem lenne változás. Kéthetente viszi el a lányunkat hétvégére. Vasárnap amikor visszahozta, itt aludt nálam, illetve két héttel ezelőtt is. Szexeltünk két hete is, meg most is. Hozzám bújva aludt, átölelt. Két hete mikor ez történt akkor azt mondta, hogy ez nem jelenti, hogy kibékültünk. Most kétszer is szexeltünk, egyszer este mikor elaludt a lányunk, aztán hajnalban is. Mind kétszer ő kezdeményezett. Viszont nem volt hajlandó megcsókolni. Nagyon szeretem őt és szeretnék rájönni, hogy van-e értelme reménykedni abban, hogy helyrehozzuk, vagy csak áltatom magam? Bocsánat, ha hosszú lett és köszönöm annak aki válaszol!
2014. júl. 28. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Csók (szimpátia alapján) >> 3.000 Ft"

De hogy a kérdésre is válaszoljak:

"Van még esély helyrehozni?" >> Van, de nem így. Ahhoz először fel kell nőni a feladathoz.

2014. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy helyrehozzátok, két ember kell. Először is jó lenne tudni, hogy ő is akarja-e.

Ha igen, akkor tegyen érte, bizonyítson, és ne csak a szex miatt járjon hozzád.

Ha kezdeményez, utasíts el (nehéz lesz, de bírd ki). Mondd meg, hogy neked ez nem elég. Ha tényleg kellesz neki, akkor ennél azért többet kell tennie. Hagyj neki egy kis időt, hogy végiggondolja. Ha szeret, és nem csak kényelemből van veled, akkor lépni fog.

Ha többet ér neki a szerelgetés, akkor meg hagyd a fenébe, még jobb hogy csak 3 évet vett el az életedből.

2014. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Elvileg ő is helyre akarja hozni, csak még korainak érzi.

Az anyukája azt mondta legyek türelmes. Igyekszem, de nagyon nehéz. Nem keresem, nem írogatok neki, ha beszélünk vagy találkozunk, vidám vagyok. A héten kiderül, hogy csak a szex miatt keres-e, mert beszéltünk róla, hogy a hétvégén lemegyünk hármasban a Velencei tóhoz. Na most nekem pont akkor jön meg a mensim, szóval az a veszély se fenyeget, hogy nem tudom visszautasítani. Valóban két emberes meló ez. Én hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni, és azt is tudom, hogy ha megint külön laknánk és nem a nagyszüleivel, akkor a problémáink forrásának nagy része megszűnne. Október közepére gyűlik össze a kaucióra a pénz, remélem addigra azért kiderül, hogy van-e közös jövőnk. Bár anyukája csütörtökön azt mondta, hogy nem tudja már hány módon mondja, hogy elhiggyem, hogy ki akar velem békülni csak még korainak érzi. Állítólag ezt ő mondta az anyjának. Hát nem tudom :( :'(

2014. júl. 28. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:
ÉN nem értem, mi az, hogy korainak érzi. Mégis mit? A szexet nem érzi korainak?
2014. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan :S

Még azt szeretném gyorsan leírni a félreértések elkerülése végett, hogy jelenleg átmenetileg a mamámnál lakunk októberig,amíg összegyűlik a kaucióra a pénz, tehát amikor itt aludt mind a két alkalommal az ő családja is meg az én családom is tudta, hogy nálam alszik. Illetve nálunk, mert a mamám a szomszéd szobában van. Szóval az egész család tud róla.

2014. júl. 28. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!