Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van még esély helyrehozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély helyrehozni?

Figyelt kérdés
Igyekszem rövidre fogni. 3 évig éltünk együtt, született egy kislányunk is. Aztán váratlan anyagi helyzet miatt ideiglenesen hazaköltöztünk a nagyszüleihez vidékre és utána jöttek a folyamatos viták. Neki hobbija a szerelgetés amit a közös albiban is csinált, de ránk is fordított időt. Nagyszüleinél később is ért haza, külön szobában szerelt, én egész nap a gyerekkel meg a nagyszüleivel,akik mindenbe beleszóltak. Nem mehettem sehová, még játszótér se volt, ha meg bementem a városba akkor szidtak. Egész nap vártam haza a páromat de ő elvonult szerelni, nem is találkoztunk szinte. Sokat vitáztunk ezen, volt,hogy összepakoltam de végül maradtam. Megbeszéltük, hogy szeptembertől visszamegyek dolgozni és a kislányunkat bölcsibe adjuk. Aztán az egyik vita után ő mondta, hogy bár nagyon szeret ennek így nincs értelme. Másnap elköltöztünk a kislányommal. Ennek két hónapja már. Sokszor beszélgettünk a dologról, rájöttem én is arra, miben hibáztam, szeretném helyrehozni. Ő erre mindig azt mondta, majd kiderül, majd meglátjuk. Az anyukája azt mondta nekem, hogy neki azt mondta a fia, hogy egy család leszünk csak nem most. Szerinte a szeptembert várja, hogy tényleg visszamenjek dolgozni, mert ha most békülnénk ki nem lenne változás. Kéthetente viszi el a lányunkat hétvégére. Vasárnap amikor visszahozta, itt aludt nálam, illetve két héttel ezelőtt is. Szexeltünk két hete is, meg most is. Hozzám bújva aludt, átölelt. Két hete mikor ez történt akkor azt mondta, hogy ez nem jelenti, hogy kibékültünk. Most kétszer is szexeltünk, egyszer este mikor elaludt a lányunk, aztán hajnalban is. Mind kétszer ő kezdeményezett. Viszont nem volt hajlandó megcsókolni. Nagyon szeretem őt és szeretnék rájönni, hogy van-e értelme reménykedni abban, hogy helyrehozzuk, vagy csak áltatom magam? Bocsánat, ha hosszú lett és köszönöm annak aki válaszol!
2014. júl. 28. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatha igy is kap szexet, akkor miert eljetek egyutt, minden gond le van a nyakarol.
2014. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy vele, hogy jelenleg is kihasznál? Erre pont elég vagy?! De neki minden a szerelgetés és munka aztán jónapot?!?! Megvárja a szeptembert..igen, ha visszamész dolgozni, akkor kb. ugyanennyit nem foglalkozik veletek, sőt, lesz, hogy kevesebbet találkoztok..szerintem egyszerűen nem tudja, hogy mit akar, de visszaél azzal, hogy te szereted még, és lefekszel vele. Ha ez nem jelenti, hogy békültetek, akkor nem vagytok együtt, szexelni sem kell. Legyen már tartásod azért...
2014. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem tudnék lefeküdni vele ezek után. Egy család lesztek valamikor de nem most? Mikor gondolta ezt? Van már egy közös gyereketek. Már egy család vagytok. Íly módon ha normális és szeretné a lányával tartani a kapcsolatot mindig kapcsolatban fogtok állni egymással. Az, hogy rendbe jöhet e a házasságod? Nem tudom kérdés az, hogy a férjed is akarja e a változást illetve tudja e változtatni. Azt gondolom neki egyszerű így, hogy szex van de nincs felelőség éső meg élheti az életét és kiszolgálják.
2014. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A csók nem megléte pedig érzelemmentességre utal.
2014. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnám a helyedben ezt helyrehozni. Nem tisztel téged semennyire sem, tojik rá, mi a jó neked. Ha azt akarná, hogy egy család legyetek, nem várogatna semmire. Ha arra vár, hogy visszamenj dolgozni, elég patkány. Mire számít? Ha dolgozol eléggé fáradt leszel ahhoz, hogy őt csezsegesd a külön töltött idő miatt? Na neee....

ennek így semmi értelme, ez a pasi nem tudja mit akar, és nem fogja tudni szeptemberben sem, de még jövő szeptemberben sem. Nem vagy neki elég fontos, és ez így is fog maradni. Idővel rosszabb lesz.

Ráadásul mi az, hogy nem hajlandó megcsókolni???

Így a "könnyűvérű hölgyek" dolgoznak, hogy nem csókolóznak az Ügyféllel. Annak néz téged???

2014. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem kommentelőkkel. Szerintem légy vele közömbös, nézd erre hogyam reagál ! legyen tartásod ! ne add oda magad ! kerményits be ! ne engedd, hogy játszon veled ! ha fontosak vagytok neki akkor megjön az esze.. ha van neki olyan..szegény bolond ! elengedi a gyerekét és az édesanyját ! ... Milyen ember az ilyen egy kis szexre jó vagy, aztán szia... felfoghatatlan..
2014. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
kihasznál
2014. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tetris ***** válasza:
100%

Nem akarok nagyokosnak látszani, de szerintem ez a férfi még éretlen volt arra, hogy apa, férj legyen. Ezt abból gondolom, hogy számára nem a kislánya a legfontosabb, nem a családja, hanem a hobbyja. Talán most döbbent csak rá arra, hogy családapának lenni bizony felelősséggel, kötöttséggel, rengeteg lemondással jár. Nem képes ezt még felvállalni, ezért menekül a szerelésbe. Tipikus példája az éretlen személyiségnek.

Hogy mit lehet tenni? Hát jó kérdés. Valószínűleg szeret ő téged, megy a kislányotokat is, csak hiányzik az érett személyiségre jellemző felelősségteljes gondolkodás.

Osztom a többiek véleményét, ne kapjon sexet, kedveskedést, amíg nem nő fel. Éppen ideje lenne már, hogy benőjön a feje lágya, és ne csak saját magával foglalkozzon, hanem vegye végre tudomásul, hogy családos ember!

2014. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :) Jól esik, hogy ennyien végigolvastátok és szántatok időt arra, hogy írjatok.

A szerelés mindig is fontos volt neki, pénzt is keres belőle, sok mindent megrendelésre szerel. Nem is a szereléssel volt problémám igazán, mert amíg külön éltünk, ketten majd hárman, addig szánt ránk időt, sétáltunk, együtt főztünk, csináltunk programokat, vagy amíg szerelt is legalább egy helyiségben voltunk, beszélgettünk. A nagyszüleinél azonban műhelye van, máshol nem is tud szerelni, így ő mindig külön volt míg szerelt. Persze próbálkoztam, hogy bementem hozzá, de azt mondta így meg zavarja, hogy nézem, és elrontja.

Valamint ott sose voltunk kettesben dédi mindenhol ott volt, mindenbe beleszólt. Amikor eldöntöttük, hogy visszamegyek dolgozni ( mert sajnos nekem is betett, hogy egész nap össze voltam zárva a dédivel, aki mindent felülbírált, ráadásul mivel messzebb laktunk így később is ért haza a párom, feszültebbek voltunk mindketten ) külön kiemelte, hogy azért örül, mert Nekem és a kapcsolatunknak is jót fog tenni, ha ingerek érnek, és nem anyagi szempontból fontos, hogy dolgozzak. A szakításkor ő is sírt. Az elején nagyon megaláztam magam, amit már visszacsinálni nem tudok, de én is úgy látom, hogy az a legjobb, ha most vidám leszek és nem akarom annyira görcsösen. Nagyon nehéz, mert tudom, hogy azok a problémák, amiken veszekedtünk, nem helyrehozhatatlanok és én tényleg Vele képzelem el az egész életünket. :(

2014. júl. 28. 14:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kéne lefeküdnöm vele :( de mégis megteszem, mert hát nem is tudom miért vagy talán magamnak sem merem bevallani annyira szánalmas :(
2014. júl. 28. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!