Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély helyrehozni?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején rengetek veszekedésünk volt, mert nehezen tudtam elfogadni, hogy a páromnak a legjobb barátja egy lány. Akivel elég közeli viszonyba vannak, tehát minden hétvégén együtt voltak stb. És nagyon furcsáltam, hogy ha találkoztak pl szórakozóhelyre mentek vagy vmi engem nem hívott a párom. Ebből sok probléma volt, és többször felmerült a szakítás gondolata is. Akkor nagyon sokat sírt miattam, hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni. De most fordult a kocka, ő mondta azt, hogy már nem úgy szeret mint régen. Kiborultam, azóta nagyon rossz így. Van még remény, hogy ez megoldódik? Egy elkeseredett lány...
2009. ápr. 18. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Higgy neki, ha azt mondja, nem annyira szeret. Nekem már 2x "vágták ezt a fejemhez". Hiába próbáltam változtatni a dolgokon, rájöttem, egyedül kevés vagyok a kapcsolathoz. Csak akkor működhet, ha mindketten akarjátok.
2009. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látod, ez lett a vége a féltékenykedéseknek. És minden hasonlónak ez lesz a vége egy idő után! Hátha észhez térnek a hozzád hasonló nőtársaim, hogy nem kell abba belelátni semmit, ha van a párunknak nőnemű barátja is.

Szerintem nektek már nem sok reményetek van, ne erőltess semmit, vagy helyrejön a dolog, és ő fog újra megkeresni, vagy ennyi volt, és tanultál belőle (remélem), és majd egy másik mellett már nem fogsz így viselkedni.

2009. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudok egész közelről olyan példát, hogy a legjobb lánybarátból milyen "szép" dolgok sülhetnek ki... Szóval ha nem hívta sehova, amikor a lánybarátjával mászkált ide-oda, akkor nem csodálom, hogy féltékeny volt a kedves kérdező!


Egyébként volt olyan, hogy együtt mentetek szórakozni? Mert ha soha nem vitt magával, mindig csak vele, az már régen rossz. Nem hiányoztál neki bulizás közben?? Jó, ránk mindenki mondja, hogy dilis pár vagyunk, mert egy lépést sem tettünk egymás nélkül az elmúlt évben, de ha veszünk egy normális párkapcsolatot, szerintem azért ott is úgy szokás, hogy inkább a párjával tölt több időt az ember, mint a barátaival. Nekem az a véleményem, hogy találsz jobbat is, de sajnos ez a történet engem túlzottan emlékeztet egy barátnőm esetére, ami iszonyatosan felidegesített, mert normális lányok nem érdemelnek ilyen bánásmódot, lehet, hogy csak ezért mondom ezt. Mindenesetre én a helyedben nem maradnék vele, ha már nem úgy szeret, látod, neked is rossz...

2009. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszolónak: igen úgy volt, egyszer sem hívott magával. Nagyon sokat segített a válaszod!
2009. ápr. 19. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és talán egyszer mehettünk el együtt szórakozni, többi esetben úgy volt, hogy ő elment a barátnőjével és mondta nekem, hogy majd ott találkozunk...:(
2009. ápr. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!