Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Már nem bírom tovább.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok(nem Magyarországon élek),több éve élek együtt a párommal,de már egyszerűen nem megy.Mindent megpróbáltam nem jövünk ki,egyre rosszabb,csak a veszekedés és ordibálás van!Nem tudunk megbeszélni semmit!Albérletbe élünk,szülőkhöz haza nem mehetek,nem részletezem miért,a fizum meg kevés rá,hogy külön egy albérletbe meg tudjak élni!El szeretnék menni,de nem halhatok éhen!Mi a francot csináljak?Megőrülök!Nem bírom már ezt!

2014. júl. 27. 19:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ukrajna.És sajnos itt,nem nagyon van csak szoba kiadó...az albérlet meg mind túl sok nekem.
2014. júl. 27. 20:45
 12/15 anonim ***** válasza:
Honnan mentél Ukrajnába, de miért pont oda?
2014. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindíg is itt éltem.
2014. júl. 27. 21:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Spórolnék némi pénzt/kérnék kölcsön és mennék oda ahol van munkahely plusz szobát is tudok bérelni. Ha kell Bp-re költöznék.
2014. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne akard ezt egyedül kitalálni! Szóljál a rokonoknak és ismerősöknek, hogy bajban vagy, és segítsenek kitalálni a megoldást!

Brainstorming rulez!!!:)

Talán valakinek van irodája, ami éjjel üres, és egy matracon tudsz aludni a rezsi fejében, vagy egy nyaraló, ilyesmi.

Ha nincs szoba, akkor nem keresnek albérlőtársat?? Itt az szokás!

2014. júl. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!