Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem birom tovább mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy 3éve vagyunk hpazasok a férjemmel de már nembirom az állandó veszekedést és azt hogy mindig én vagyok a hibás mindenért vagy két kislányunk egy 3éves és egy 1éves .. Nem szeretném kitenni öket semmiféle lelki károsodának .. Azt hittem meg tudjuk oldani a problémákat de egyedül hiába próbálom... Akármi van én vagyok a hibás mivel gyesen vagyok igy nem tudok menni dolgozni de azt s hozzá teszem nagyon fiatal vagyok 21 éves próbálok mindenben meg felelni de egyszerüen nem megy mert a páromnak semmi sem jó mindig én vagyok le hordva mindennek söt volt már olyan hogytetlegességik falyult egy veszekedés én már eleget nyeltem nem tudok tovább csak nylni tudom vannak nekem is hibím nem vagyok tökéletes de kiaz? De én legalább csinálo még na nem s nagyon értek hozzá . Intézetben nőttem fel meft a szüleim nm tudtak rendesen gondoskodni rólunk de miért nem kaphatok rendes nyugodt életet? Nem érdemlem meg ? A gérjem szokott inni és mikor mondom neki hogy erre meg arra kell akkor arra nincpénz de italra van? Magamnak semmit nem szoktam venni de a nem a gyermekeimen fogok takarékoskodni ... Itthol sem szokott segiteni én mindent meg teszek értük szinte már a hátsójuk is ki van nyalva és én vagyok a rossz mikor egy köszönömöt sem kapok ? És még sorolhatnám de a lényeg nem tudom mit csináljak szeretem a férjemet de nem birom tovább de ha elmegyek a gyermekekkel hova kihez? Ha elválunk és elveszik tölem a gyermekeket én abba belehalok én csak gyerekeimért élek. Mit csináljak menni szeretnék hova gyerekeimet sem szeretném elvesziteni nincs pénzem csakanyi amenyir a gyerekek utń kapok de abból is a hitelemet kell fizetni hogy kezdjek hozzá?
2013. szept. 25. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen helyesírással én is veszekednék veled.
2013. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném kitenni öket semmiféle lelki károsodának ."

És ez mi szerinted?

"olt már olyan hogytetlegességik falyult egy veszekedés"

"A gérjem szokott inni"


"miért nem kaphatok rendes nyugodt életet? Nem érdemlem meg ?"

De megérdemled. Csak sajnos nem érdem szerint megy ez. Sajnállak. Aranyos lány vagy. Megérdemled a boldogságod. De szerinted bölcs döntés volt fiatalon férjhez menni és 18-20 évesen gyereket szülni?

2013. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel azzal úgyse mégy semmire, nem kezdelek azzal piszkálni, hogy minek csináltattad fel mindenféle képzettség és végzettség nélkül 17 évesen, minek vállaltál utána még egyet...


Talán mostanra úgyis rájöttél hogy mekkora hülye voltál.


Amit tehetsz, már ha akarsz:

1 évesen már nem olyan kicsi, mehet bölcsibe.

GYES mellett pedig LEHET dolgozni, ez se kifogás.


Önállósodj! Ha nem függsz a férjedtől, máris sokkal több lehetőséged lesz.

2013. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj anyaóvó otthonba, biztos befogadnának, főleg ha a férjed iszik meg ver téged. És valóban elmehetnél gyerek mellett is dolgozni szerintem! VAlamint annyi tanfolyam indul mostanában (olyan is amiért te kapsz pénzt! én is ilyenre járok), miért nem jelentkezel? Valami végzettséged is lenne, pénzt is kapnál..
2013. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöma válaszaitokat amúgy a közép iskolát be fejeztem ugy hogy van szakmám a helye irásra csak anyit tudok mondani telefonról nem könnyü gépelni és ezért van néhány betü elütve
2013. szept. 25. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Anyaotthon

[link]

2013. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Teljesen mindegy, hogy hány éves az ember, mindig kerülhet nehéz helyzetbe. Rengeteg hasonló helyzetű anyuka van, valahogy megoldják. Egy anya emberfelettien tud küzdeni, ha a gyermekeiről van szó.
2013. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyerekek bölcsibe, oviba, te elmész dolgozni. Elköltözöl albérletbe, vagy ideiglenesen anyaotthonba majd albérletbe. Ha összeszedted magad beadod a válópert és ennyi. Nehéz út van előtted, de nem végtelen, hamar túl leszel rajta, ha mindent ügyesen csinálsz. Előbb gondolkodj aztán cselekedj. Amúgy remélem azok után, hogy tettlegességig fajultak a dolgok nem gondolkozol egy percet sem a helyrehozáson!
2013. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akivel most együtt vagyok, ő 17 évig húzta ezt, és most van két idegbeteg, tanulási nehézséggel küzdő gyereke, ő maga is egy idegroncs, amióta velem van, sokat javult ilyen téren, de ha vissza mehetne az időben, hamarabb lépne az tuti, akkor úgy gondolta, hova menjen két pici gyerekkel...
2013. szept. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minek szültél ilyen korán 18-20 évesen?
2013. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!