Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? En ezt mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? En ezt mar nem birom tovabb! mit tennetek akkor ha a sogornod meg a sogorod az idegeitekre menne?

Figyelt kérdés
Szoval..2 eve vagyunk hazzasok,es ide koltoztem a ferjemhez,ugy kell elkepzelni hogy egy udvaron van ket haz amit a testverek orokoltek,azaz a ferjem meg a testverei,en amikor ide koltoztem a szo szoros ertelmeben romokban allt,minden butort kidobtam,mert hat a CIGANY-nal kulomb butorok voltak benne az egerekkel stb. uj haztartasi eszkozok,szonyegek MINDENT KICSERELTEM UJRA!A sogornom a fiaval,es a ferjevel aZ ELSO hazban lakik,en meg a ferjem,meg SOGOROM a masik hazban lakunk.a Sogorom 33 eves sohe nem fog megnosulni mert sajnos beteg mentalisan,es sajnos nagyon budos rendetlen,volt hogy 27 napig ugyanaz a felso,es nadrag volt rajta,az alsonemurol nem is beszelve!a gondok akkor keletkeztek amikor lattam hogy a ferjem mennyire csak az o csaladjaert van oda,a tudtom nelkul segiti a testvereit ami nem is lenne baj,ha nem volnanak pofatlanok,szoval ugy kell elkepzelni hogy a sogorom nem vesz semmit se a hazba mi tartjuk etelel,italal es cigaretaval is,es mostmar gyogyszerrel is,minden honapban a ferjem veszi meg a gyogyszereit es amikor a sogorom ha esetleg vissza akarja adni a penzt akkor nem veszi el tolle,mert hat most hogy vegye el tolle mert beteg,mikozben szerintem csak egyszeruen sunyi!! SOGORNOM AZ PEDIG EGY IGAZI HARPIA!!! a fiaval alig foglalkozik,az en ferjem viszi ossze vissza,veszi neki a sok dolgokat,es ezt persze szereti a sogornom,mert hat persze jol jon neki hogy van egy huje batya aki tartsa az o testveret is,mig o vidaman el a masik hazban,ahol ugyanugy 2 szoba van mint nekunk,MIERT NEM TARTSA O EL A TESVERET?MIERT NEM VESZ O NEKI CIGARETAT?MIERT NEM VESZI O MEG A GYOGYSZEREKET? HOGY MIERT? MERT JOL JON NEKI HOGY OTT A NAIV BATYA AKI TARTSA AZ O TESVERET IS! de van itt egy masik problema is,a sogornomnek van a legnagyobb resze az egesz hazbol,es amikor mar nem birtam tovabb es jol kiosztottam mindenert,akkor az volt a valasza hogy neki van a legnagyobb resze a hazol es hogy en fogjam be a szamat mert csak a batya felesege vagyok es nincsen jogom itt pattogni neki,es hogy en ne lepjek tobbet az o reszere az udvaron,de o vigan nyugodtan felmesztelenul napozhat az ablakom allat a baratnoivel,mert hat o azt csinal amit akar mert neki van a legnagyobb resze!nekunk meg nincsen gyerekunk,de mar szeretnenk,es amikor lessz akkor nekunk is kicsi lessz 1 szobaba felnevelni egy gyereket,mert hat a masikban lakik a sogorom,Mar felmerrult bennem az is hogy elkoltozzunk de utana eszembe jutott hogy miert is koltozzek el,amikor annyi mindent csinaltam abban a hazban?miert hagyam en ott az osszes dolgot amit belefektettem a hazba?hagyam ott a sogoromnak aki 1 FT NEM TETT A HAZBAN,HAGYAM OTT AZ UJ ABLAKOKAT MEG A CSEMPET MEG MINDENT AMI RENGETEG PENZ VOLT. AMIKOR MEGPROBALTAM BESZELNI A FEJEMMEL AKKOR CSAK AZT MONDTA HOGY O NEM HAJLANDO VESZEKEDNI A CSALADJAVAL ES HOGY INKABB ELTURI NEKIK MINDEZT CSAK NE LEGYEN VITA! HA A SOGOROM megfurdik egyszer egy honapban ki kell fertotlenitsem a a furoszobat utana,a hutoszekrenybe ugy jar mintha tett volna bele valamit is.ti hogyan oldanatok meg ezt a helyzetet? bocs hogy ilyen hosszu voltam! a valaszokat elore is koszonom!!!!
2012. júl. 12. 20:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Es meg volna mit meseljek csak nagyon hosszu volna..
2012. júl. 12. 20:15
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam végig mert túl hosszú,és nem a lényeg van leírva.. De egyet tudok.

Én eleve oda se költöztem volna. Nem is tudom hogy valakinek hogy jut eszébe hogy ilyen életet elfogadjon..

2012. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavaró, hogy néha nagy néha kisbetűvel írsz. Én az ilyen kérdésben soha nem értem, hogy az elején miért költöztek oda?
2012. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert elejinte minden rendben volt,csak kesobb mutattak ki a foguk feherjet. ahoz hogy vegyunk egy uj lakast nem volt penzunk,inkabb felujitottuk ezt a hazat,de mar nagyon banom!
2012. júl. 12. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg eladni, és elköltözni. Bár ha a férjedet nem zavarja nem nagyon tudsz mit csinálni, max elválni.
2012. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát a férjed egy hülye, már megbocsáss.

Mi az, hogy nem akar vezsekedni?

Ilyesmikért, hát neki melléd kell állnia.

Sógorodat nem vagy köteles elviselni, tessék megoldani, hogy külön legyen.

Valóban hiba volt nagy elánnal ennyi pénzt beleölnöd.

Próbáld meg kifizettetni velük, mondjatok le a részetekről.

2012. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
eladni sajnos nem tudjuk ,mert ahoz kellene a testverek beleegyezese is,es szinte biztos vagyok benne hogy ok nem akarjak eladni,foleg a draga kis Sogornom,mert hat o elvan magaval szepen a masik hazban,mi meg had nyomorogjunk,elvalni meg nem akarok mert szeretem a ferjemet
2012. júl. 12. 20:35
 8/11 A kérdező kommentje:
soha a budos eletben nem volna penzuk kifizetni minket,meg hat ha arra is kerulne a sor,akkor en meg azt is kovetelnem amit belefektettem a hazba. tudom hogy nagyon buta de szeretem,de ez igy nem mehet tovabb!
2012. júl. 12. 20:40
 9/11 A kérdező kommentje:
es hogyan oldjam meg a helyzetet a sogorommal,talan eptsek neki egy szobat?mert o sajat maga nem veszi eszre hogy mennyire egy nagy teher,meg azt is elfogadna ha epitenek neki egy kulon szobat,de mire fel?
2012. júl. 12. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt szerintem az lenne a legjobb, ha számlákkal tudnád bizonyítani, hogy mennyit költöttél a házra, s így visszakövetelhetnéd ezt a befektetést a sógornődtől, ha szerinte neki van nagyobb köze ahhoz a lakáshoz. (De ebben nem vagyok biztos)

Amit tudsz meg elviszel.

Itt interneten is kikérheted egy ügyvéd segítségét, hogy ilyen esetben mit lehetne tenni-

2012. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!