Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? En ezt mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? En ezt mar nem birom tovabb! mit tennetek akkor ha a sogornod meg a sogorod az idegeitekre menne?

Figyelt kérdés
Szoval..2 eve vagyunk hazzasok,es ide koltoztem a ferjemhez,ugy kell elkepzelni hogy egy udvaron van ket haz amit a testverek orokoltek,azaz a ferjem meg a testverei,en amikor ide koltoztem a szo szoros ertelmeben romokban allt,minden butort kidobtam,mert hat a CIGANY-nal kulomb butorok voltak benne az egerekkel stb. uj haztartasi eszkozok,szonyegek MINDENT KICSERELTEM UJRA!A sogornom a fiaval,es a ferjevel aZ ELSO hazban lakik,en meg a ferjem,meg SOGOROM a masik hazban lakunk.a Sogorom 33 eves sohe nem fog megnosulni mert sajnos beteg mentalisan,es sajnos nagyon budos rendetlen,volt hogy 27 napig ugyanaz a felso,es nadrag volt rajta,az alsonemurol nem is beszelve!a gondok akkor keletkeztek amikor lattam hogy a ferjem mennyire csak az o csaladjaert van oda,a tudtom nelkul segiti a testvereit ami nem is lenne baj,ha nem volnanak pofatlanok,szoval ugy kell elkepzelni hogy a sogorom nem vesz semmit se a hazba mi tartjuk etelel,italal es cigaretaval is,es mostmar gyogyszerrel is,minden honapban a ferjem veszi meg a gyogyszereit es amikor a sogorom ha esetleg vissza akarja adni a penzt akkor nem veszi el tolle,mert hat most hogy vegye el tolle mert beteg,mikozben szerintem csak egyszeruen sunyi!! SOGORNOM AZ PEDIG EGY IGAZI HARPIA!!! a fiaval alig foglalkozik,az en ferjem viszi ossze vissza,veszi neki a sok dolgokat,es ezt persze szereti a sogornom,mert hat persze jol jon neki hogy van egy huje batya aki tartsa az o testveret is,mig o vidaman el a masik hazban,ahol ugyanugy 2 szoba van mint nekunk,MIERT NEM TARTSA O EL A TESVERET?MIERT NEM VESZ O NEKI CIGARETAT?MIERT NEM VESZI O MEG A GYOGYSZEREKET? HOGY MIERT? MERT JOL JON NEKI HOGY OTT A NAIV BATYA AKI TARTSA AZ O TESVERET IS! de van itt egy masik problema is,a sogornomnek van a legnagyobb resze az egesz hazbol,es amikor mar nem birtam tovabb es jol kiosztottam mindenert,akkor az volt a valasza hogy neki van a legnagyobb resze a hazol es hogy en fogjam be a szamat mert csak a batya felesege vagyok es nincsen jogom itt pattogni neki,es hogy en ne lepjek tobbet az o reszere az udvaron,de o vigan nyugodtan felmesztelenul napozhat az ablakom allat a baratnoivel,mert hat o azt csinal amit akar mert neki van a legnagyobb resze!nekunk meg nincsen gyerekunk,de mar szeretnenk,es amikor lessz akkor nekunk is kicsi lessz 1 szobaba felnevelni egy gyereket,mert hat a masikban lakik a sogorom,Mar felmerrult bennem az is hogy elkoltozzunk de utana eszembe jutott hogy miert is koltozzek el,amikor annyi mindent csinaltam abban a hazban?miert hagyam en ott az osszes dolgot amit belefektettem a hazba?hagyam ott a sogoromnak aki 1 FT NEM TETT A HAZBAN,HAGYAM OTT AZ UJ ABLAKOKAT MEG A CSEMPET MEG MINDENT AMI RENGETEG PENZ VOLT. AMIKOR MEGPROBALTAM BESZELNI A FEJEMMEL AKKOR CSAK AZT MONDTA HOGY O NEM HAJLANDO VESZEKEDNI A CSALADJAVAL ES HOGY INKABB ELTURI NEKIK MINDEZT CSAK NE LEGYEN VITA! HA A SOGOROM megfurdik egyszer egy honapban ki kell fertotlenitsem a a furoszobat utana,a hutoszekrenybe ugy jar mintha tett volna bele valamit is.ti hogyan oldanatok meg ezt a helyzetet? bocs hogy ilyen hosszu voltam! a valaszokat elore is koszonom!!!!
2012. júl. 12. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha ott maradtok, igen, építsetek neki egy külön szoba-konyhát. Ha a neveteken van a rész, akkor az a tiétek marad, csak ő lakik benne.

Mire fel?

Brávó, eddig mire fel toltál bele ennyi pénzt?

Mondjuk, arra fel, hogy nyugodtan tudjatok élni, a sógorod nélkül.

2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!