Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélyem megkapni a kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem megkapni a kislányom válás után?

Figyelt kérdés

Most lesz nem sokára válóperünk 2. tárgyalása.

Noha eredetileg csak közös felügyeleti jogot szerettem volna, mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy jó lenne magamhoz venni a babát.

Feleségem elég ingatag idegállapotú, már többször fölvagdosta az ereit, a most 21 hónapos kislányunk előtt is sokszor ocsmányul káromkodva, kiabálva beszél velem ha felmegyek a lányomhoz (már nem élünk együtt).

Noha a lányom nagyon szereti az anyját, de mégis úgy gondolom, talán jobb lenne, ha én nevelhetném, nyugodt körülmények közt, a párom is nagyon szereti, örömmel venné, ha velünk élhetne.

Van esély a magyar anyapártoló törvénykezés mellett arra, hogy hozzám kerüljön a kicsi, vagy felejtsem el és örüljek, ha egyáltalán az anyja betartja a láthatást?


2010. jan. 9. 00:04
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
0%

Azt nem értem mi ez a sok mellé beszéd?Hisz a kérdés nem az volt hogy milyen a férj!Ebbe nem láthat bele senki!

A gyerek maradhat nálad ,valahol olvastam .abba az esetbe ha az anya iszik,kábítószerezik stb.... neked ítélhetik a gyereket.De mivel a gyerek ilyen kicsi nem jobb helye lenne az anyánál?(ezen kicsit gondolkozz)

2010. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!