Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélyem megkapni a kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem megkapni a kislányom válás után?

Figyelt kérdés

Most lesz nem sokára válóperünk 2. tárgyalása.

Noha eredetileg csak közös felügyeleti jogot szerettem volna, mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy jó lenne magamhoz venni a babát.

Feleségem elég ingatag idegállapotú, már többször fölvagdosta az ereit, a most 21 hónapos kislányunk előtt is sokszor ocsmányul káromkodva, kiabálva beszél velem ha felmegyek a lányomhoz (már nem élünk együtt).

Noha a lányom nagyon szereti az anyját, de mégis úgy gondolom, talán jobb lenne, ha én nevelhetném, nyugodt körülmények közt, a párom is nagyon szereti, örömmel venné, ha velünk élhetne.

Van esély a magyar anyapártoló törvénykezés mellett arra, hogy hozzám kerüljön a kicsi, vagy felejtsem el és örüljek, ha egyáltalán az anyja betartja a láthatást?


2010. jan. 9. 00:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Van egy gyanúm a feleséged a hűtlenséged miatt válik.Hiszen még el sem váltatok, máris ott az új partnered.Én szégyellném magamat. Nem csodálom ha olyan idegállapotba került, amilyenben van. Ha trágárul beszél veled. Majd a bíróság eldönti a gyerek elhelyezést. A 21 hónapos kislánynak meg az édesanyánál a helye,nem egy friss partnernél.
2010. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%

szerintem nagy esély van rá, hogy megkapd.

egy ilyen labilis anyánál jobb lenne, ha nem maradna.

2010. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

De bírom a látatlanban ítélkezőket!

A feleségem előbb hagytam el pont az idegkirohanásai miatt, utána találtam rá csodálatos páromra.

Most már kimondják így a válást szerintem, hisz hamarabb kellett volna gondolkodnom, de később jó lenne magunkhoz venni.

2010. jan. 9. 00:27
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha van rá bizonyitékod hogy ideggyenge lehet hogy nyerhetsz. Ezt egy ügyvédel komolyan beszéld át mert a kicsinek nem mindegy hol nő fel.
2010. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted ha most idegbeteg, akkor mi lenne ha elvennéd a gyerekét? Gondolkozz már?! Amig a kislányra nem veszélyes, és el tudja látni, ne is reménykedj, hogy megkapjátok.
2010. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
19%
Van róla orvosi papírod, hogy ilyen? Szerintem nincs. Ha tudnál szerezni, akkor esetleg 10% esélyed van, hogy megkapd, de anélkül semmi.
2010. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%
Ó a csodálatos párod, de utálom. A beteg feleséget meg elhagyni ugye. Lehet pont szülés utáni depressziója volt, te meg csesztetted.
2010. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mert minden nő egy szent mi? Nézzünk már magunkba. Utálom ezt az előzetes információ nélküli ítélkezést és azt, hogy mindenki azért pattog, hogy egy gyereknek az anyja mellett a helye. Igen, ha az anya egészséges, nem idegbeteg, nem iszik és nem gyógyszerezi magát. Gondolkodjunk már el azon, hogy nem minden nőnek jár alanyi jogon a gyereke, csak ha megérdemli. Egy normális apával és egy nevelőanyával 100x boldogabb lesz, mint egy idegbeteg nővel.


Kérdező: Ha a nő ideggyenge, menj addig, amíg be tudod bizonyítani,a lányodnak szeretetre és türelemre van szüksége. Bizonyítsd be, hogy nem alkalmas a lányod nevelésére, ugyanannyi jogod van hozzá, mint neki. Ha biztos hátteret tudsz felmutatni, félig nyert ügyed van. sokat kell harcolni érte, de szerintem megéri. hasonló cipőben járunk a párommal, és lassan de biztosan be tudjuk bizonyítani a bíróságnak, hogy a párom (sajnos papíron még felesége)alkalmatlan arra, hogy felnevelje a 4 éves gyerekét. ha kell két évig ha kell tovább, de megéri harcolni érte, mert nem bízhatod egy olyan emberre, aki önmagára nézve is veszélyes lehet.


sok sikert

2010. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%

Fajin férj vagy megígérted, hogy betegségben , bajban, szegénységben el nem hagyod, kitartassz mellette(mert ezt ígérted meg amikor megházasodtál)aztán persze az első apró betegségben bajban úgy hagytad ott a pácban a feleséged, mint a huzat.Ezért az új párod szemében nekem már te nem lennél annyira csodálatos, mint amilyen csodálatos ő a te szemedben.

Közvetlen környezetemben évtizedekkel ezelőtt apuka félrelépett párszor, mindig mással,ezt a sorozatos megaláztatást anyuka annyira nem tudta elviselni, hogy a végén megpróbálta kinyírni magát és előtte a 3 közös gyereküket.A gyerekek meghaltak, de a nő túlélte.Ezt csak úgy leírtam....Apuka azóta megállapodott és emberszámba tud venni 1 nőt.

2010. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
24%
Nem minden nő szent, de ha valaki ideggyenge, akkor azt el kell dobni, bele kell rúgni és meg kell fosztani mindentől ami még örömet okoz neki?!!!!Nem kéne inkább segíteni?????Főleg ha korábban szerelmes tudtál lenni bele, akkor most mitől vagy ilyen undok vele????Nem értelek benneteket EMBEREK?!!!
2010. jan. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!