Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélyem megkapni a kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem megkapni a kislányom válás után?

Figyelt kérdés

Most lesz nem sokára válóperünk 2. tárgyalása.

Noha eredetileg csak közös felügyeleti jogot szerettem volna, mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy jó lenne magamhoz venni a babát.

Feleségem elég ingatag idegállapotú, már többször fölvagdosta az ereit, a most 21 hónapos kislányunk előtt is sokszor ocsmányul káromkodva, kiabálva beszél velem ha felmegyek a lányomhoz (már nem élünk együtt).

Noha a lányom nagyon szereti az anyját, de mégis úgy gondolom, talán jobb lenne, ha én nevelhetném, nyugodt körülmények közt, a párom is nagyon szereti, örömmel venné, ha velünk élhetne.

Van esély a magyar anyapártoló törvénykezés mellett arra, hogy hozzám kerüljön a kicsi, vagy felejtsem el és örüljek, ha egyáltalán az anyja betartja a láthatást?


2010. jan. 9. 00:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem arról van szó hogy a beteg embert el kell dobni de legyetek már belátóak, de ha saját magának képes ártani ne neveljen gyereket. Szerintetek mit érezne a gyerek ha oviból hazaérve csilláról logó anyát láttná. Ha egy iszákos depresziós férfi lenne mindenki el akkarná vinni a gyereket. Ez egy idegbeteg öngyilkosságot megkisérlő nőre is igaz.
2010. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%

Anyám hogy mennyi eszétvesztett tigrisősanya van itt! -.-"

Persze ti vagytok ám az okosak, a nők akik minden nap ide írnak, hogy jaj a férjem 20 év ver, mit csináljak. Az az okos aki hagyja, ugye? De mondjuk azoknak rögtön ajánljátok hogy váljon el a szemét férfitől! Az ember csak akkor tud meggyógyulni ha Ő akarja. Erre senki más nem tudja kényszeríteni, csak segíteni ha már az elhatározás megvan! És nem úgy látszik mintha itt meglenne! Az embernek boldognak kell lenni és ez nem önzőség. Csak akkor tud másokat is boldoggá tenni ha ő maga is az!

És nem évszázadokkal ezelőtt vagyunk! Az emberek érzelemből kell hogy házasodjanak, nem az öröklés meg az utódok miatt! Ma már nem. És az érzelmek nem kősziklából vanak. Irányíthatatlanul megváltozhatnak. A mai világban már nem kell tönkretenni magad, ha nem jó a házasságod, mert mindenki tévedhet a választásnál!

Nem a egyik ember feladata, hogy a másikat rendbe tegye meg feláldozza magát és az életét érte, mert akkor ő sem lesz boldog, ezáltal pedig a környezének sem jó. Mindenki saját magáért felelős. Csak segíteni lehet, ha kérik... Aztán majd ha a kislány ereit vágja fel akkor szídhatjtok kedves ősanyák, hogy ez is a volt férj miatt van -.-" Minden a másik miatt van ám... Érett ember már nem mások hibáztat mindig.

Sajnos ilyen jogi dolgokat nem tudok, de legalább lásd, hogy neked van igazad!!

Ja és nem férfi vagyok, nem azért védem

2010. jan. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
20%

Meg jo, hogy ocsmanyul, karomkodva beszel veled, amikor tonkretetted az eletet! Veled kepzelte el az eletet, szult neked egy gyereket, es te kozben megcsaltad. Ezer szazalek, hogy megcsaltad! Talan a szules utan oda kellett volna figyelned a kis csaladodra, es nem mas nok utan kajtatni! Jaja, igy van ez az igazsag. Akarmennyire is fajdalmas hallanod.

Eleg furcsa, hogy most 21 honapos megcsak a baba, de te mar mas novel elsz. Nem gondolod? Milyen alak vagy te??? Szallj magadba, es gondolkozz! A 21 honapos babanak az anyanal van a helye.

Az uj baratnoddel megint lehet gyereked, rajta, szuljon o is! Ott babazhatsz majd eleget, ha az elso felesegednel nem volt jo. Ha felvagdosta az ereit, miert nem segitettel neki? Ha gyenek az idegei miert nem segitettel neki?

Ne aggodj, Isten nem bottal ver! Csak vard ki!

2010. jan. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
73%
Istenem a sokat tudó paraszt emberek azok.Honnan a jó francból tudjátok hogy mi volt a pontos története ennek az egésznek?Lehet más is volt amit esetleg nem irt le.Azért a feminizmus itt is jelen van ha az apa alkoholista akkor egyszerre írjátok hogy váljon el minél hamarabb meg költözzön el, de persze most meg hogy ilyen meg olyan ember vagy hogy elhagytad a feleséged mert egy idegbeteg vadállat.Néha végezzetek önvizsgálatot,miket irtok már?!Aztán ha az anyuka idegrohamába megöli a kislányt vagy bármi?ÉS ha később még alkoholista lesz vagy drog függő akkor milesz?Lehet az új párja a tisztelt kérdezőnek sokkal jobban felnevelné nem mint a rendes anyja.És ne gyertek azzal hogy megesküdtél a házasságon,hány nő csalja meg a férjét hány nő ad be válópert csak azért mert a férje mindig távol van hogy a családjának teremsten jó anyagi körülményeket a nők meg semmibe veszik.
2010. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy ennyi rosszindulatú, gyűlölködő ember van itt, holott csak segítséget kértem :(

Mint már mondtam, nem csaltam meg a feleségem és nem csak magára veszélyes.

Mikor megmondtam neki, hogy elhagyom, felkapott egy konyhakést és azzal jött nekem...

Felelősségteljes anya??

Elsősorban a kislányomnak akarok jót nem pedig magamnak!

2010. jan. 9. 09:49
 16/31 anonim ***** válasza:
14%
Az apa megcsalja feleséget, aki ezért dühöng, mérges, hisztis. Mit lát a külvilág és a gyerekek? Rossz anya! Vegyük el tőle a gyereket!Az apa meg milyen rendes hiszen boldog, kielégült mosollyal sétál!
2010. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

06:19-es gratulálok, honnan fészkes fenéből veszed, hogy megcsalta??? Azt mondod, hogy egy 21 hónapos gyereknek, egy idegbeteg, magára és másokra veszélyes nőnél van helye, csak azért mert ő szülte? Ne viccelj már!!!

Én is "nevelőanyja" vagyok a párom gyerekének, és állítom ezerszer jobban szeretem és ragaszkodom hozzá, mint a saját anyja. Egy éve rá sem nézett a gyerekre, de a bíróságon megy a harc, hogy nála helyezzél el a gyereket. Milyen anya az ilyen?

Kérdező, mint már mondtam, ne add fel. Tessék harcolni érte, és rendes körülményeket teremteni neki. ne vedd el tőle az anyját, hagyd hogy lássa, ha akarja, de csak is felügyelet mellett, amíg be nem bizonyosodik arra, hogy alkalmas a gyerekét néha elvinni erre-arra.Egy apa is lehet jó szülő. Ugyanannyi vér van benne belőled, mint az anyjából, csak nem te hordtad ki, ez nem jelenti azt, hogy nincs teljes jogod hozzá. Ha mégis az anyának adják a gyereket és rosszabb élete lesz, mint melletted lehetett volna, a későbbiekben a szemébe tudsz majd nézni, és megmondani neki, hogy te mindent megtettél azért, hogy ne veled nőjön fel. De akkor tegyél is meg érte mindent.

2010. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
58%
kis javítás, előző vagyok, szóval mindent megtettél érte, hogy veled nőjön fel
2010. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
29%
Ha életveszélyes lenne az anyja, akkor a gyámügy már közbelépett volna!!!!
2010. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%

OFF:Atyaég, a rosszindulatnak is van határa! Mindenki mélyen nézzen magába, és őszintén válaszoljon magának: sosem hagyott el senkit? sosem vált még el? sosem okozott senkinek fájdalmat? Annyi szent ember írogat ide, anélkül, hogy a hátterét ismerné a dolognak. A kérdező feltett egy nagyon egyszerű kérdést. Nem ítélkezni kell, hanem a kérdésre válaszolni, aki meg nem ezt teszi, az legalább írja ki, hogy off.

Rendkívül egyszerű azt mondai, hogy szemét, miért hagyta el a feleségét; meg attól idegbeteg a feleség, mert elhagyta; meg megcsalta; a következő az lesz, hogy ő vágta fel a felesége ereit azért, hogy nála lehessen a gyerek. De most komolyan!

A volt feleség idegbeteg, valamint ön és közveszélyes. Na nemár, hogy azért ítéljük neki a gyereket, nehogy szegény állapota tovább romoljon... Nem a pici mentális és fizikai egészsége a legfontosabb? Meg hogy szeretetben éljen? Naugye.

Én drukkolok neked, hogy megkapd a picit és a pároddal szeretetben neveljétek.

2010. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!