Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek hol lehet meghúzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hol lehet meghúzni Magát valakinek, ha hasonló szituációba kerül, mint Én?

Figyelt kérdés
A férjemet 12 éve ismerem 6 éve élünk házasságban. Az elején azt hittem megváltozik, de már tudom, hogy nem.Sokszor megütött és mindennap úgy beszél velem,mint más a kutyájával sem.Mikor megismertem ivott aztán megvert ezután lemondott az italról egy rövid időre aztán vissza szokott.Most 2 éve nem iszik,de a helyzet nem javult, időközben megszületett a kis fiúnk én gyeden voltam aztán gyesen most álláskeresőit kapok 2,5 hónapig.Azelőtt is mindent én csináltam otthon még a vacsorát is tálcán kell elé tenni,ha megkaptam a fizetésem már szinte el is költötte én 1000ft-ért könyörgöm mindig,ha kell valamire.Mióta pedig otthon vagyok a gyerekkel még rosszabb lett.Mindenért Én vagyok a hibás Ő semmiért hiszen Neki csak aza dolga meló után,hogy feltegye a lábát dirigáljon és kritizáljon. Volt mikor a gyerek előtt vert meg most legutóbb kb.1 hónapja, a kisebb rúgásokat nem is számolom.A ház ahol lakunk az Ő nevén van az Anyukája a haszonélvező a házban benne van egy örökség amit a férjem kapott és Anyukája fizeti a rajta lévő hitelt tehát Nekem ahoz nincs közöm. Nem is ez a baj hanem az,hogy az életünk pokol lett és nincs hova mennünk a fiammal.A szüleim nagyon nagy szegénységben élnek apukámnak nincs munkája közel 4 éve nincs melegvíz,minden rá van terhelve a lakásra az sem biztos meddig laknak ott,hiszen jelzálog is van a lakáson amit csak részben tudnak fizetni,tehát nem megoldás az oda költözés sem.A Kincsem járt bölcsibe ott is mindig a baj volt Vele,mert szegény a mindennapos vita után feszült volt és sajnos verekszik és ugyan olyan csúnyán beszél, mint az Apja.Mit tegyek hol lehet meghúzni Magát valakinek,ha hasonló szituációba kerül,mint Én?
2014. júl. 15. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sokan bírják még tovább is, de nekem az a véleményem, hogy ez iszonyúan megalázó helyzet, amiből én azonnal kitörnék a helyedben. Undorító az aki a testi erőfölényét éppen a párja ellen használja fel, akit állítólag szeret. Tudom, hogy tudnak normálisak, sőt kedvesek is lenni, de mindig ott van a másik oldal is, ahol megvernek, borzasztó lehet. És ha számít valamennyit a szakmai tapasztalatom, egy idő után elkezdi verni a gyereket is, csak amíg nagyon kicsi addig tudja visszafogni magát. Költözz el és keress egy normális férfit, te is jobb életet érdemelsz ennél.
2014. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9.

Ez nem igaz, hogy csak az alacsony végzettségűek tűrik ezt.

A kérdező tipikus esete, hogy rossz családi háttérből sajnos pont rossz kézbe menekül. Én nagyon sajnállak. Remélem tudsz segítséget szerezni. Ha nem más, menjél vissza dolgozni, havonta dugj el x összeget és ha összejön egy albira és kaukcióra lépj.

2014. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!