Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vallasi teren, mik a szabalyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallasi teren, mik a szabalyok a valassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ahany egyhaz annyifele torveny. Es azt is tudom, hogy csak az igazi ok amiert ellehet valni az a hazassagtores. Mi ebben nem vagyunk vetkesek, de vannak okok amiert mar nem birom a hazassagomat. Amugy 20 eves vagyok es 1 eve hazas. Sok olyan problemank volt amiert ezt a dontest kellett , hogy hozzam.
2014. jún. 16. 16:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Mostanában olyan 3-400 ezer Ft körül intézik el, hogy újra házasodhasson valaki úgy, mintha még nem lett volna házas. Nem tudom pontosan, hogy működik a dolog, mert nem vagyok vallási fanatikus, de egy szentfazék ismerősöm 4 kilót csúsztatott zsebbe a papnak aki elintézte neki neki a dolgot.
2014. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!