Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az apuka nem tudja minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apuka nem tudja minden 2 hétben szombat reggeltől vasárnap estig?

Figyelt kérdés

elvinni a gyereket akkor ő rossz apa?

Én úgy tudtam, hogy az apukás hétvége az egy lehetőség, hogy ha vita alakulna ki, hogy mikor vihetem el a lányom, akkor legyen egy fix időpont amikor jogom van hozzá.

Ha úgy alakul fél órára, ha úgy alakul 2 napra, vagy akár egyáltalán nem.

Ehelyett az ex szó szerint kötelez rá, hogy akármi történjék is, én minimum 2 hetente szombat reggel menjek a gyerekért és csak vasárnap este vihetem haza.

Mivel mindent otthagytam, plusz gyerektartást is bevállaltam, ahhoz hogy egyáltalán egy apró albérletet ki tudjak fizetni napi 12-14 órákat dolgozom fillérekért, van hogy hétvégén is be kell mennem, de mindenért én vagyok a hibás.


2014. jún. 3. 17:46
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálok minden kérdésre válaszolni.

Amikor együtt éltünk, egy jól menő vállalkozásom volt. Aztán amikor becsődölt, találtam egy másik munkát, akkor már csak havi 70-et kerestem.

Ekkor az anyuka szépen félrelépett, amit első körben megbocsájtottam neki, mert a gyerek érdekeit néztem, de már hozta is oda az új csávót.

Otthagytam mindent, mert nagyon-nagyon rossz apuka vagyok, és nem akartam, hogy a gyerek egy albérletben éljen, vagy hogy ne legyen ruhája, vagy ne tudjon normális kaját enni, és évekig elhúzódjon a vagyonmegosztásos tárgyalás.

A láthatási jogom 2 hetente hétvégente.

A gyerek kb. 1 alkalommal sem jött/jön szívesen, azt kifejezetten nem szereti, ha itt kell aludnia (mondjuk valahol megértem, hisz egy "hatalmas" lakás helyett, egy néhol penészes, mindennel együtt 30 négyzetméteres lyukban mit csináljon, ahol nincs kábel TV, nincs minden hű de jó berendezés, nem tud órákat pancsolni a kádban), de az ex megmondta, hogy nem érdekli, ő szombat reggel ki fogja lökdösni az ajtón, és vasárnap estig nem engedi be.

Az esetek többségében, vasárnap nekem munka nap van.

Attól én miért vagyok rossz apa, ha mondjuk péntek délután hoznám, és szombat este vinném, vagy "csak" szombaton lenne itt 12-14 órán át???

De azt az ex nem engedi.

Valaki kérdezte, hogy volt-e olyan, hogy meg volt akadályozva a láthatás.

Igen, volt nem is egyszer.

De én nem fogok egyből bíróságra rohanni, mert sem időm nincs rá, és a gyereket sem akarom kötelezni, hogy itt legyen ha nem szeretne.

Nem egyszer órákon át sírt, hogy én milyen gonosz vagyok, mert nem értem meg, hogy nem akar jönni, és hogy ÉN kötelezem rá.

2014. jún. 4. 11:59
 32/38 anonim ***** válasza:
77%

"ő szombat reggel ki fogja lökdösni az ajtón, és vasárnap estig nem engedi be. "


Akkor szépen ráhívod a gyámügyet gyerekveszélyeztetés miatt. Ne haragudj de te olyan hülye vagy , hogy tv-be kéne mutogatni. Aki balek azt világ életébe balekot fognak csinálni. Gyerekedet ellened neveli, aztán ott ülsz majd 5 év múlva se gyerek se lakás,sok eszed van mondhatom.

2014. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Hú, ezért ez gáz, hogy a gyerek órákig sír, ha veled van:( Szomorú! Az én szüleim 2 éves koromban elváltak, és a láthatás minden vasárnapra volt megállapítva, ennél sűrűbben apu nem is jött. Sokszor nem tudott mit kezdeni velem, a kicsi lányával, akit alig ismer, így elvitt focimeccsre vagy olyan rendezvényre, ahol halálra untam magam, de mégsem sírtam sosem, örültem, hogy vele vagyok. És vártam is mindig nagyon, pedig anyu nagyon ellene nevelt, mindig szidta, csak rosszat mondott rá.

A gyereket szerintem még a külsőségek nem érdeklik. A kisfiam pl. szeret a dédinél lenni, mert a dédi jól bánik vele, pedig lényegesen szegényebb körülmények között él, mint mi. Nem ítélkezni akarok, csak gondolkozz el, esetleg félre vagy tájékoztatva, vagy mások, vagy önmagad által.

2014. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
20%

Mégis mit vártok??? Persze, hogy nem örül, pénzéhes kis szaaaa.házi lett, mert az anyjától látja a példát naponta. Nem tudom, miért lett moderálva, de én írtam ki kőkeményen, hogy kéthetente dppppgni akar. Mert ez így van. Hát, kedves kérdező.. Én nő vagyok. De nőként is, vagy férfiként is. Én nem hagytam volna ott gyereket, lakást, meg mindent egy utolsó hűtlen mocskos boszorkánynak/sEeEgfejnek. Tönkretettem volna! Hogy visszakapja. Csődbe ment a vállalkozás, és máris félre kell k___rni??? milyen nő az ilyen? Minek házasodik, ha tudja, hogy ő SZEGÉNYSÉGBEN, BETEGSÉGBEN nem vállalja az együttlétet, odaadást, nem tart ki a másik mellett?

Én már rég felgyújtottam volna ezt a nőt. De ha ilyet szól.. Kedves ne legyél vele!! Ha már voltál olyan bolond, h lemondtál az 50%-ról... Miért? Miért hagytad ott egy rlBancnak? Hogy jobban elszálljon az amúgy is degenerált beállítottságú agya? Szted ez jó a gyereknek? Hogy kinyalják a popsiját a te részedből, elkényezteti a fúria anyja, nálad meg nem akar lenni, mert te lemondtál a javaidról. Meg van mindene... De egy anyagias kis pö. Csfej, vagy számító kígyó lesz, mint az anyja.

2014. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ha neked a vasárnap munkanap, akkor nem igazán világos, hogy hogyan kerülhetett be a láthatásba.
2014. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

34-es!

Akkor és ott úgy gondoltam így lesz a legjobb a gyereknek.

Nem akartam, hogy ilyen nagy felfordulás mellett még költözködni, meg nélkülöznie is kelljen a lányomnak.

Bár lehet, hogy ha egyszer úgy hozná a sors, hogy én kérjek tőle segítséget, akkor elküldene a fenébe.


Tudom, hogy hü...e voltam, de nem akartam, hogy egy ilyen "anyuka" mellett egy gyerek igya a levét.


34-es: Úgy, hogy nem mindig van vasárnap munkám. Most ha szombatot, vagy keddet állapítana meg a bíróság a vasárnap helyett, és behívnak akkor, nem tehetek semmit.

Kb. olyan helyzetben vagyok mint egy egyedül álló anyuka, ha közli a munkahelyén, hogy ekkor és ekkor nem megy be, mert beteg a pici.

Ha én azt mondom, hogy nem megyek be aznap dolgozni, akkor lehet, (sőt, biztos) hogy a 2. ilyen után már repülnék.


És igen, valaki írta, hogy TV-ben kéne mutogatni engem, olyan hü...e vagyok.

Lehet.

De inkább vagyok ilyen, mint azok az apukák, akik lelépnek (nem a nő dobja ki őket), otthagynak adósságot, és soha egy fillér gyerektartást sem fizetnek pedig lehet, hogy dúskálnak a pénzben, és éveken át egyszer sem hívják fel a gyereküket, nemhogy 2 hetente személyesen találkoznak vele.

2014. jún. 5. 17:17
 37/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 34-es vagyok, igazad van! Inkább ilyen vagy, ez nagyon jó, és sajnálom, hogy egy olyan nővel házasodtál, aki nem becsült meg (és sajnálom azokat is, akiknél lelépett az "apa"). Kicsit elkapattam magam, de nagyon felbosszantott, amiket írtál... Remélem lesz ez jobb is, és megjavul majd valamikor a lányoddal a kapcsolatod és találsz majd egy jobb munkát, és egy olyan nőt, aki tényleg jobban-rosszban kiáll melletted! Szívből kívánom.
2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
vicces hogy lúzerek sajnáltatják itt egymást, akiknek nőre se lesz soha esélyük nem hogy gyerekre, vagy saját lakásra
2014. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!