Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az apuka nem tudja minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apuka nem tudja minden 2 hétben szombat reggeltől vasárnap estig?

Figyelt kérdés

elvinni a gyereket akkor ő rossz apa?

Én úgy tudtam, hogy az apukás hétvége az egy lehetőség, hogy ha vita alakulna ki, hogy mikor vihetem el a lányom, akkor legyen egy fix időpont amikor jogom van hozzá.

Ha úgy alakul fél órára, ha úgy alakul 2 napra, vagy akár egyáltalán nem.

Ehelyett az ex szó szerint kötelez rá, hogy akármi történjék is, én minimum 2 hetente szombat reggel menjek a gyerekért és csak vasárnap este vihetem haza.

Mivel mindent otthagytam, plusz gyerektartást is bevállaltam, ahhoz hogy egyáltalán egy apró albérletet ki tudjak fizetni napi 12-14 órákat dolgozom fillérekért, van hogy hétvégén is be kell mennem, de mindenért én vagyok a hibás.


2014. jún. 3. 17:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
A láthatás jog és nem kötelezettség. Természetesen akkor viszed a te hétvégeden a gyereket, amikor a munkád engedi. Nem vagy köteles a teljes két napra vinni. Ne hagyd, hogy "anyuka" balekot csináljon belőled.
2014. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%

"Mivel mindent otthagytam"


Aki hülyére lehet venni azt hülyére is fogják venni egész életébe, ennyit fűznék hozzá.

2014. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
Mondd meg neki hogy választhat: vagy úgy mész a gyerekért ahogy a munkád engedi, mert erről sajnos nem tehetsz, vagy felmondasz a munkahelyeden, ez esetben időre ott tudsz lenni mindig, viszont jövedelem híján a gyerektartás is minimum lesz. Na erre mit válaszolna?
2014. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
36%

Jól mondják, "csak" jogod, nem pedig kötelességed, de ne lepődj meg, ha később a gyerek "nem ismer meg", mert te túl sokat dolgoztál.


Anyukának ugyanis szintén van időbeosztása, és csak a te hétvégéden köteles odaadni a gyereket. Nem kötelezhető, hogy ennél jobban igazodjon hozzád.

2014. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%
Érted kérdező, megjött %-ös személyében az "elvált asszony", tegyél nyugodtan a kommentjére!
2014. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%
5-ös, téged melyik bolygóról száműztek?
2014. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%

6,

benézted, mert házas férfi vagyok.

2014. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom mekkora a gyerek kérdező, de nagyobb korában úgy fog menekülni hozzád az anyukától, mint az ördögtől.
2014. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
63%

Nő vagyok, de mindig felháborít, hogy egyes anyák nem hajlandók a gyerek érdekeit nézni. Normális anya akkor engedi az apjához a gyereket, amikor annak is megfelel, illetve, amikor a gyerek is akarja. Két hetenként NEM lehet jó apa-gyerek kapcsolatot kialakítani.

A Bíróság helyben én ilyent nem is engedélyeznék, csak nagyon ritka esetben.

Az exed akar magának gyerek nélküli hétvégéket, ennyi.

De ha ilyen a volt feleséged, akkor számolhatsz arra is, ha nem viszed el a gyereket, akkor feljelent.

2014. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

" akkor számolhatsz arra is, ha nem viszed el a gyereket, akkor feljelent."


Miért is? Nem érted, hogy nem kötelezettség, hanem jog?

Az anyának kötelessége AKKOR odaadni, máskor pedig nem.

2014. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!