Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az apuka nem tudja minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apuka nem tudja minden 2 hétben szombat reggeltől vasárnap estig?

Figyelt kérdés

elvinni a gyereket akkor ő rossz apa?

Én úgy tudtam, hogy az apukás hétvége az egy lehetőség, hogy ha vita alakulna ki, hogy mikor vihetem el a lányom, akkor legyen egy fix időpont amikor jogom van hozzá.

Ha úgy alakul fél órára, ha úgy alakul 2 napra, vagy akár egyáltalán nem.

Ehelyett az ex szó szerint kötelez rá, hogy akármi történjék is, én minimum 2 hetente szombat reggel menjek a gyerekért és csak vasárnap este vihetem haza.

Mivel mindent otthagytam, plusz gyerektartást is bevállaltam, ahhoz hogy egyáltalán egy apró albérletet ki tudjak fizetni napi 12-14 órákat dolgozom fillérekért, van hogy hétvégén is be kell mennem, de mindenért én vagyok a hibás.


2014. jún. 3. 17:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
26%
10es, azért az anyát legalább tedd idézőjelbe, mert az ilyen nő, NEM ANYA!!!
2014. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
62%

Milyen anya, nem ANYA?


Aki szeretné, hogy ~30 napból legalább 4-et (azaz négy) napot az apával is töltsön a gyerek, de a kérdező erre sem hajlandó?

2014. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező dolgozik, te észember! Ha anya lenne, akkor azt mondaná, hogy vidd a gyereket, mikor szabad vagy! De gondolom a TE adottságaiddal ezt nem érted!!!
2014. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%
ja csak fél órára és még te vagy az áldozat....
2014. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
57%
a kérdező tipikus apuka akinek csak addig kel a gyerek amíg nem kell érte megerőltetni magát
2014. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
73%

milyen anya az aki a gyerek érdekében nem hajlandó rugalmasan kezelni ezt ???


pofám leszakad ezektől a nőktől

pedig én is az vagyok

2014. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
17%
Ezek nem NŐ-k, csak férfi gyúlölő egyedek! MERT, HOGY ŐK SENKINEK SEM KELLENEK!!!
2014. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
56%
A kérdező minek hagyja? Kérdező menj bíróságra kérd a vagyon elosztást, ha marad a közös lakásban akkor fizessen lakáshasználati díjat aztán lesz időd a gyerekre.
2014. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
96%
Én hányszor engedtem volna! Gyerek könyörgött, hogy néha vigye el. Sajnos nem lehet, mert dolgozni kell. Aztán kiderült, hogy elment vadászni. Sokszor van ilyen. Gyerektartáson veszekedtünk, mert neki nincs pénze. Vadászni van. Szóval néha én is gondoltam olyat, hogy igenis vigye a megjelölt láthatásokon. A végén nem tettem, jó az nekem, ha itthon van.:)
2014. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
60%
A te dolgod az, hogy minden 2. hétvégét a gyerekeddel töltsd, és nyilván ne vállalj akkorra munkát. Ha nem akarod, azzal nincs mit tenni, de akkor ne nevezd magad apának."Csináltam egy kölköt, a francba, most meg zaklatnak, hogy hébe -hóba foglalkozzak vele!Mikor,otthagytam nekik az albérletet meg a farmeromat is!"
2014. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!