Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjnél vagyok, de beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, de beleszerettem egy nős emberbe. Nagyon rossz a házassága. Terhes lettem. Szerintetek el fog válni a feleségétől, vagy maradjak a férjemmel?

Figyelt kérdés
Csak a gyerekek miatt nem vált el eddig. A feleségével már csak lakótársak. 5 és 7 éves lányai vannak. az én fiam 6 éves. Szeretem! Mit tegyek?

2014. máj. 31. 17:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Válj el és ne varrd más gyerekét a szegény férjed nyakába.
2014. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Te egy mocskos ribi vagy!!

Oké,ha beleszerettek egymásba,váljatok el,éljetek együtt és pont.De így a két fél háta mögött,és te még teherbe is esel tőle.Undorítóak vagytok!!

Nő létemre mondom ezt.És te még képes lennél a férjeddel maradni,és a nyakába varrni más gyerekét???

Hogy mit tegyél???Válj el!!És ő is!!

2014. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 intrepid ***** válasza:
91%
Kitől lettél terhes? Ha a férjedtől, akkor maradj mellette! Ha a szeretődtől, vetesd el magad vele! Nehogy már odapottyantsál egy zabigyereket a férjednek!
2014. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
75%
Figyelj,Csillagom. Nemsokára nyáriszünet. Addig bírd ki és tanulj,babáz,játsz a barátaiddal. Ne kamu kérdéseket írj ki. :)
2014. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés zavaros. A gázóraleolvasótól lettél terhes, mi köze a nős embernek ehhez? A férjed meg jól tenné, ha elmenekítené a gyerekét ebből a fertőből.
2014. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
4-es, nagyon könnyű ám más gondján viccelődni! Te még soha nem voltál szerelmes?
2014. máj. 31. 18:16
 7/33 anonim ***** válasza:
23%

Ne foglalkozz 4-essel! Tudod ő a felsőbbrendű, aki leereszkedik közénk!

Biztos, hogy nem a férjed a gyerek apja?

2014. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%
Várj, nem világos: most akkor kitől kaptad be a legyet?
2014. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem fog elválni a feleségétől, mert akkor már rég megette volna. Te viszont szülsz egy nemkívánt és gyűlölt kakukkfiókát a fészkedbe, aki megissza ennek az egész szerelmesdinek a levét, és még van képed azon rinyálni, hogy "mert szerelemes lettem". Mi vagy te, egy taknyos 13 éves?! SE felelősség, se hűség, semmi?


FélrekEfélsz, a te dogod. Megcsalod a férjedet, aljas és hazudozó dög vagy, beletúrsz más ember házasságába, tönkreteszed a gyerekeidet szemrebbenés nélkül - ez a te dolgod, a te lelkismereted. De hogy annyit se tudj a szexról, mint egy nyeretlen kétéves kiskamasz, attól megáll az eszem! Gumiról nem hallottál, sem pesszáriumról, ugye? Azt se tudod, milyen színe lehet.


Mit tegyél? Húzzál el szépen a dokihoz, vetetsd el a kölyködet, amíg lehet (legalább őt ne tedd tönkre), és hallgass, ha bocsánatot nem mersz kérni a férjedtől. És szállj ki a "szerelmed" életéből.

2014. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De ha mégis elválik a feleségétől? Mondta hogy már gondolkodik rajta egy ideje.
2014. máj. 31. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!