Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen esetben hogyan lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogyan lesz a vagyonmegosztás? A férjem kapna mindent?

Figyelt kérdés

4 gyerekünk van, emiatt én kevesebbet tettem hozzá az anyagiakhoz, mint ő.


Szerinte így minden neki járna, de "nagylelkűen" felajánlotta hogy legyen 30-70%.


Mit gondoltok, el kéne ezt fogadnom? A bíróság tényleg neki ítélne mindent?


2014. máj. 24. 15:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
10%

"Akkor láthatja őket amikor akarja" és a között hogy egy lakásban élnek ég és föld a különbség. Tehát a javak felét szeretnéd, de a gyerekek is nálad maradnak, gondolom gyerektartás is lesz.

Ugyan azt tudom mondani (anélkül hogy meg akarnálak sérteni) ne akard tönkretenni azt az embert.

2014. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem én akarok válni....
2014. máj. 24. 18:32
 23/29 anonim ***** válasza:
90%

""Akkor láthatja őket amikor akarja" és a között hogy egy lakásban élnek ég és föld a különbség."


És? Nem a kérdező akar válni, mint írta, szóval kétlem, hogy az ő hibája lenne. Plusz ha akkor láthatja őket amikor akarja, akkor csak az apán múlik...ha eddig szerette őket, törődött velük, ezután is láthatja őket naponta... ha nem, ezután sem fogja valószínűleg...


"Tehát a javak felét szeretnéd, de a gyerekek is nálad maradnak, gondolom gyerektartás is lesz."


Mért te hogy képzeled el? Áruld már el te hogy a p*csába tartanál fenn 1 keresetből akkora házat, ami 4 gyereknek kell, hogyan pengetnél ki havi min 100.000-et csak ételre, hogy az iskolai/óvodai dolgokról, ruhákról ne is beszéljünk?


"Ugyan azt tudom mondani (anélkül hogy meg akarnálak sérteni) ne akard tönkretenni azt az embert."


Te aztán egy igazi vérbunkó vagy hallod! A hapsi otthagyja a feleségét a 4 kiskölyökkel, és még az asszony fogja vissza magát, hogy nehogymár akarja (jogosan...) a vagyon felét meg a gyerektartást (szintén jogosan...)??? Szerinted hogy kellene ennek mennie? A férfi elválik, vígan éli világát, többet egy fillért sem kell költenie a gyerekekre, mert ő ugye nem él velük, minek, a nő meg haljon éhen a gyerekekkel? Könyörgöm, egy fizetésből még ha nettó 300.000-at hazavinne, akkor is nehezen jönne ki 4 gyerekkel!!

2014. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Na igen, és a gyerektartás. Miért ne lenne? Közösen akartuk a gyerekeket. Ő úgy döntött, elválik, akkor innentől tartsam el őket csak én egyedül? Miért is?
2014. máj. 24. 19:00
 25/29 anonim ***** válasza:
15%
Le merem fogadni hogy szívesen magához venné mind a 4 gyereket és te fizetnél gyerektartást, ehhez mit szólnál?
2014. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igen, szívesen magához venné őket, de erről az új nője már lebeszélte. Ezért is került előtérbe a vagyonmegosztás. Korábban a gyerekelhelyezésen is vita volt, de aztán hirtelen meggondolta magát.
2014. máj. 24. 19:04
 27/29 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy ő főleg este dolgozik, nem tudna értük menni, kísérni őket ahova kell, tanulni velük stb.
2014. máj. 24. 19:06
 28/29 anonim ***** válasza:
96%
A hazassag alatt megszerzett vagyon kozos. Mindegy, hogy melyik fel mennyivel jarult hozza. Pontosan a fele jar neked akkor is, ha teszem azt o havi 2 millat keresett, te meg 25 evig gyesen voltal. Akkor is a fele jar, ugyhogy el ne hidd amit mond, bele ne menj egy 70-30ba vagy hasonloba.
2014. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Eleve gusztustalan h már az elejen megprobal atverni teged raadasul ő hagy el 4gyerekkel. Menj el ügyvédhez biroságokon van ingyenes jogi tanácsadás hetente valahányszor, családsegitőkben is tudnak informáciokkal segiteni. Legalább a gyerekről lemondott szar ha még értük is harcolni kell :-(
2014. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!