Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék, hogy segítsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy segítsek a páromnak megérteni, hogy azzal, ha elköltözik a volt feleségétől, még nem jelenti azt is, hogy elhagyta a lányát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 22:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
Én mint gátlástalan ribanc? Gratulálok te iq bajnok! Gyönyörűen bebizonyítottad mennyire ostoba vagy! Sajnálom a férjed. Tudod az én férjem annó azért vált el, mert asszonyka megcsalta, nemis egyszer. És képzeld el, nincs "belerondítva" a gyerek életébe, bár ezt az eszement gondolkodásoddal, neked, hiába is mesélem. Viszont azt akkor sem értem, hogyha nálad otthon minden rendben, akkor honnan ez e rengeteg indulat? Vagy mégsem minden fenéki tejfel? :) Nem csodálnám ilyen mentalitással!
2009. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%

És képzeld, nem ingem. :D Neked viszon az? Elég nagy indulatokat sikerült kiváltanom belőled a soraimmal...mégsincs minden rendben?

A gyerek pedig mindennél fontosabb! Továbbra is az a véleményem, hogy akkor van veszélyben a gyerek, ha abban a feszültségeggel teli légkörben tölti mindennapjait, ami az ilyen "nem működő" házasságokban van. Nem mindíg a második a ribanc. Nem gondolod, hogy minden "eset" más és más? Nem kellene általánosítani, főleg nem ilyen paraszt stílusban, mint amit előadsz. Tartom az előzőt: téged személyesen már rég felpofoztak volna.

2009. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%

Elmondanám mégegyszer, lassan és tagoltan, hogy te is megértsd: azért váltak el mert a feléség félrelépett nemis egyszer. Sőt, akkor még barátként/kollégaként, én voltam az aki győzködte, hogy maradjon. Hupsz.

Olvasd már vissza miket írsz, qurvázol, ribancozol. Ismeretlenül. Szánalmas vagy.

Több topicot visszaolvastam és rád lehet ismerni, mindegyikben így "beszélsz".

Szerintem ez mindenkinél kiveri a biztosítékot.

2009. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Ki a sötét?

2009. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%

Ja, amúgy a topic szó fordítása. :)

Félreértettél, nem azon akadtam ki, amit mondasz, hanem ahogy mondod. Mert az bizony nem mindegy!

2009. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd, nyilván nem tudja, mi az a szótár! :)
2009. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
44%

Rájöttem. :)

És elnézést mindenkitől, kicsit elragadtattam magam én is, de a stílusával kiakasztott.

Ráadásul az a borzasztó, nem veszi észre magát. Pedig már másoknál is kiverte a biztosítékot.

2009. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tényleg nem érted??

Az általánosításoddal és a stílusoddal van baj.

Lotyózól, qurvázol, ribancozol idegen embereket, úgy, hogy kiragadsz részleteket és nem az egész történetet látod.

A szemedben egy második feleség már minden, csak nem fehér ember.

Én végignéztem a férjem válását, úgy, hogy nem miattam váltak el, a válás már zajlott mikor mi összejöttük.

A feleség félrelépése miatt váltak el úgy, hogy akkor volt 3 éves a gyerek.

Mégis engem ribancozol, lotyózol, qurvázol.

Nyugodtan elítélhetsz azért, mert egy válást épp megélő, gyerekkel "rendelkező" férfival jöttem össze, a véleményedet is leírhatod, de milyen alapon veszed a bátorságod, hogy ismeretlenül, de legalábbis a történet részletes ismerete nélkül leribancozz, meg lequrvázz?

Csak ezzel van a baj, és a válaszaim százalékai, amin lovagoltál azért alacsonyak, mert általában csak olvasgatom a topicokat, csak épp az ilyen stílus mellett nem tudok "szó" nélkül elmenni, lepontoznak.

És ezzel nem vagyok egyedül.

2009. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
44%

09.38:ne adj rossz tanácsot.

ha valaki ezt tenné,az új törvények értelmében hamar azt venné észre,hogy távolságtartási végzést indítanak ellene,zaklatásért.Telefonos,internetes kapcsolatot is csak bírósági határozat alapján lehet tartani.Egyéb esetben az is zaklatásnak minősül!

2009. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem rossz amit irtam, benne van a családjogi törvényben.

Természetesen azért illik erről az édesanyával egyeztetni.

149/1997 (IX.10.) IV. fejezet 27.§:

(3) A folyamatos kapcsolattartás magában foglalja

a) a gyermekkel a gyermek szokásos tartózkodási helyén való személyes találkozást (meglátogatás),

b) a gyermeknek a szokásos tartózkodási helyéről rendszeresen, meghatározott időtartamra - a visszaadás kötelezettségével történő - elvitelét,

c) a gyermekkel személyes érintkezés nélkül történő rendszeres kapcsolattartást, így különösen a levelezést, a telefonkapcsolatot, az ajándékozást, a csomagküldést.

2009. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!