Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék, hogy segítsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy segítsek a páromnak megérteni, hogy azzal, ha elköltözik a volt feleségétől, még nem jelenti azt is, hogy elhagyta a lányát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 22:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Hagyd,hogy éljen a családjával.Ne nős emberrel kavarj.
2009. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a kérdést így nem értem. Jó lenne ha kifejtenéd! :)
2009. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

Pedig DE : ha elköltözik otthonról, akkor igenis elhagyja a lányát!!!


Szerinted milyen apuka az, aki 2 hetente 1 órára látja a lányát?... Mit tud róla?!... SEMMIT!


Abban kellene segíteni a "párodnak", hogy maradjon szépen a családja és a lánya mellett!!!


Te meg lépj le gyorsan és keress magadnak egy független, nőtlen pasit, akit nem fogsz a kislányától elszakítani!

2009. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%

Elös: olvasd el a kérdést, ott arról van szó, hogy a VOLT feleségtöl költözzön el a kérdezö párja.

Az én értelmezésem szerint el vannak válva, de a lakást megosztva használják, és a férfi nem akar kiköltözni, mert attól tart, hogy az ex nem fogja lehetövé tenni, hogy továbbra is tudjon a lányával kapcsolatot tartani. Lehet, hogy nem jól értem, de nös emberröl szó sincs!

2009. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

Semmit nem tehetsz és ne is tegyél,ugyanis ezt neki kell eldöntenie.Ha velük akar maradni,akkor neked nincs helyed ebben a hármasban.Ha viszont téged szeret téged akarna egyértelműen,akkor semmit nem kellene vele megértetned,mert veled élne.Ennyire egyszerű ez,nem vagy neki elég fontos,nem biztos a kapcsolatotokban.Normális emberek a válással nem a gyerekeiktől válnak el.Természetesen nem lehet ugyan olyan kapcsolata vele mint amíg ők egy család,de biztos vagy te abban,hogy nem a családjával szeretne maradni?

Szerintem szállj ki most az életéből,hogy el tudja dönteni mit akar hogyan tovább,ne akard befolyásolni.Hidd el annak nem lenne semmi értelme,mert ha a hatásodra döntene rosszul,téged gyűlölne meg később érte,és nem lenne tartós a ti kapcsolatotok sem.

2009. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%

"...Az én értelmezésem szerint el vannak válva, de a lakást megosztva használják, és a férfi nem akar kiköltözni, mert attól tart, hogy az ex nem fogja lehetövé tenni, hogy továbbra is tudjon a lányával kapcsolatot tartani..."


Honnan tudod, hogy a Kérdező pasijának milyenek a körülményei?!... Az is lehet, hogy 2 hónapja kavar a csajjal "válófélben-vagyunk" szöveggel és a csaj erre fel már "volt" feleséget emleget és azon töri a fejét, hogyan vegye rá pasit az elköltözésre...


Te kitalálhatsz sokféle verziót, nem biztos, hogy az a valóság!

2009. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem a válaszolók felháborodását. Kedves kérdező! A párod jogosan aggódik, ugyanis a bíróság általában ezt a "kéthetente hétvégén" láthatást engedi, ami meg kell mondjam mélységesen felháborít és iszonyatos szemétségnek érzem. Amennyiben a volt felesége egy kicsit is emberséges, akkor meg tudnak egyezni, hogy a lányukat akkor látogatja amikor csak akarja (ez lenne a normális). Amennyiben ebbe nem megy bele, akkor tényleg jogos az aggodalma, de ez nem az ő hibája, ez nem jelenti, hogy ő rossz apa, ez azt jelenti, hogy a volt felesége önző és a gyereken akar bosszút állni.
2009. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
*gyerekkel, de egyúttal sajnos a gyereken is :(
2009. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

A ma 22:21-es vagyok: ha valaki azt irja, hogy VOLT feleség, az magyarul azt jelenti, hogy már nem az.

A másik, hogy az, hogy ott lakik, az lehetséges, hogy azert mert közös a lakás. Rengeteg ilyen helyzetet ismerek: az elvált felek egy lakásban élnek, mert még nem lett eldöntve, hogy kinek mi jár a közösböl - a vagyonmegosztás a válás kimondása után még évekig húzodik, ezért egyik se megy el, mert nem akar mindent elvesziteni.

Szintén nagyon sok anya nem engedi a gyerekeinél, hogy tartsa az apával a kapcsolatot, mert igy akar a vol férjen bosszút állni. (Akkor is, ha a nö keresett uj kapcsolatot, és nem a férj okozta a házasság tönkremenését.)


A kérdezö olyat nem irt, hogy a párja házasságban él, nem ebböl kellene kiindulnia a többségnek.


Azt irtam, hogy az én értelmezésem szerint igy van - az se rosszabb vagy feltételezettebb, mint amit itt sokan összehordanak , hogy hagyja a párját a családjának.

2009. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
13%
Látom azért a kétheti láthatást pártoló anyukák pontozzák az embereket lefelé...
2009. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!