Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, ha a férjem rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a férjem rám akarja íratni a házát válás előtt?

Figyelt kérdés
Hosszú és bonyolult történet, a lényeg az, hogy nem érdemlem meg. Nem akarom, hogy hülyeséget csináljon. Ha ez egy egyszerűbben megoldható probléma, mint gondoltam, akkor elnézést, nem értek hozzá.
2014. márc. 31. 14:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, ne fogadd el. Ilyen egyszerű.

Vagy fogadd el, és utána ajándékozd nekem :) Én sem érdemlem meg, de én elfogadom :)

2014. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Elviselhetetlen ember vagyok és a férjem mindenáron meg akar próbálni elviselni annak ellenére, hogy szinte havonta beletapostam a lelkébe. Hullik a haja, csontsoványra fogy a baromságaim miatt, ezt pedig nem akarom, így az ő érdekében válok. Nem érdemlem meg sem a szeretetét, sem a házát.
2014. márc. 31. 15:46
 13/33 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább adj 1 félévet magadnak, hogy megváltozz és ha félév múlva is miattad hull a férjed haja, akkor válj el.
2014. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem, döntöttem. Ő sok esélyt adott már, többre nincs bőr az arcomon.
2014. márc. 31. 15:54
 15/33 anonim ***** válasza:

Szoval mar nem szereted szegenyt. Vagy legalabbis nem ugy.

De amugy rendes vagy, h nem szeded le.

2014. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Szeretem. Soha senkit nem fogok úgy szeretni mint őt. Magamat gyűlölöm, amiért soha nem tudtam viszonozni a szerelmet úgy, ahogy ő nyújtotta nekem.
2014. márc. 31. 16:05
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Hullik a haja és csontsovány?Nem halálos beteg véletlenül?

Mi másért íratná a házát valakire? Főleg válás esetén.

2014. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Magyarul nem szereted!

Mi az, hogy szeretem, de nem akarok vele élni mert folyton megbántom? Ha valakit folyton meg tudok taposni, akkor nem szeretem.


Ha viszont tényleg úgy érzed, hogy nem azért akarsz válni mert nem akarsz vele együtt lenni, hanem azért mert nem érdemel meg, akkor menj el egy pszichológushoz inkább.

Többre mész vele, mint a válással.

2014. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Válás helyett miért nem mész el inkább akkor pszichológushoz? Hátha tud segíteni neked, hátha tudnál változtatni a dolgokon. Lehet csak sima premenstruális szindrómád van.
2014. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Sokáig jártam pszichológushoz, akkoriban tényleg kevésbé voltam elmebeteg, de nem bírtuk anyagilag és be kellett fejezni. Utána viszont hamar visszaestem.
2014. márc. 31. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!