Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a szüleim elválnak, és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szüleim elválnak, és én még bő egy évig tanulok, mire számíthatok a lentiek közül?

Figyelt kérdés
alaphelyzet, hogy a szülők válnak, én egy szűk hónap múlva töltöm be a 18-at, tesóm 21 éves, van egy házunk értéke 18 millió, ebből 10 még tartozás. van még egy nyaraónk és egy pici darabka földünk is. apám csak a kocsit viszi el, tehát a vagyon itt marad, az adóssággal együtt, mivel a kettő kb üti egymást. neki van helye. most az érdekelne elsősorban, hogy ezután ugye a családban egyedül én vagyok fiatalkorú, tesóm még pár évig tanulni fog, én érettségi után nem folytatom a tanulmányaimat hogy fog alakulni a családi pótlék, gyanítom ilyenkor szokott lenni hogy kapunk utazási kedvezményt 90%-osat, tehát az ilyen dolgokra lennék kíváncsi, aki már átment ilyen procedúrán, akinek több tapasztalata van ebben, segíthetne! előre is köszönöm :-)
2014. márc. 8. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 9/10

Olyan, hogy családi vagyon nem is létezik, minek kell hülyeséget ír. Gyereknek szülők lakásához semmi köze.

2014. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!