Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem 12. 000ft-ot fizet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 12. 000ft-ot fizet a volt nejének gyerektartást. A nő iszik, cigizik. Fiztenél többet neki vagy inkább vennél a gyereknek ruhát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 22:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%

14:53-as: te már voltál ilyen helyzetben? MErt szerintem csak osztot itt az észt.

Az mi, hohy miétr hagyja valaki igy felnöni a gyerekét? A gyerekelhelyezést a biróság mindta ki, ha te magadhoz veszed a gyereket, akkor gyerekrablást követsz el éb komolyan megbüntetnek.

Egy ujabb gyerekelhelyezési pert inditani csak a mesékben (meg a naivan gondolkodó kivülállók fejében) lehet csak úgy, és a legtöbbször nem változtatnak semmit rajta. (Ha csak a gyerek nincs látható módon összeverve vagy hasonló.)

Egyébként el tudod azt képzelni, hogy az elvált apa egy egyszobás lakásban lakik albérletben (mert a közös az exfeleségének maradt), oda hogy tudna gyereket vinni, meg a saját 40000 - 60000 forintjából eltartani?


Itt sokan teljesen irreálisan látják a lehetöségeket, nem mindenkinek van több száz ezer forintos fizetése (hivatalosan vagy sem), nem mindenkinek van megfelelö lakása.


(Mielött nekem támadtok, nem vagyok se exférj, se uj feleség, csak nyitott szemmel élek, és nem Pesten, hanem vidéken, ismerem az egyszerü hétköznapos emberek helyzetét.)

2009. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. nov. 16. 20:09
 23/39 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Kérdező! Ha nem viseled el a krétikát miért irsz? Hátha valaki megsajnál? A 12 ezer nem sok, én a gyerek oviebédjére 7000 ft-ot fizetek, és amit tudok megteszek, mert én akartam hogy világra jöjjön. A gyerek nem tehet semmiről. Érdekes hogy jóban vagy az exszel és háta mögött meg pocskondiázod. Én amondó vagyok, ha nem tetszik vegyétek magatokhoz, +1 tányér kaja kifér, ha ügyesen gazdálkodtok. Rájössz hogy semmi az a 12 ezer ft. Azért olyan rossz anya nem lehet , ha a gyerek ragaszkodik hozzá. A gyerek nem kap enni? Fázik? Panaszkodik nektek, hogy rossz a sorsa, mégse hagyná el az anyját. Ne legyetek már ilyen kicsinyesek. Gondolom ti két keresettel rendelkeztek, de a válásuk után ugye az apa keresetéből már csak 12 ezer marad a családi kasszában. Azt irod NEM TUDJÁTOK MAGATOKHOZ VENNI. Mi lenne, ha neadj Isten anyukával történik vmi, otthonba adatnád? Nem lehet azért nem akarod, hogy ott legyen mert, a gyerek a volt párjára emlékezetetne? A volt férje már a tied, mit akarsz még tőle elvenni? Ne kérdezz, ha nem fogadod el a kritikát!
2009. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
A férjem vidéken dolgoziik,ÉN NEVELJEM AZ Ő GYEREKÉT?Van annak anyja is. A gyerek nem panaszkodik,szereti és védi az anyját. Nem tudom mit csináltok ebből ekkora ügyet. KÖSZÖNÖM,DE TÖBB VÁLASZRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI.
2009. nov. 17. 13:18
 25/39 anonim ***** válasza:
81%

Tudod mi vagy te?Egy aljas kicsinyes egoista nő.Nem szégyenled magad?Nem csak olyan válaszokat kaptál amikre számítottál,ezért nem érdekel tovább.Kisemmizni egy gyereket,gratulálok a jellemedhez!Miért ne nevelhetnéd a párod gyerekét?Hozzá tartozik,jobban mit te az övé!Amikor őt választottad akkor is tudtad hogy van.Mégis mit gondoltál?Csak az anyja kötelessége lesz eltartani?

Te sokkal rosszabb gonoszabb vagy mint az anyja az biztos,nem hinném,hogy mondhatnál rá bármit.Ha annyira szörnyű lenne,a gyereke nem imádná.Fizessen a férjed tisztességes gyerek tartást,mondjuk a dupláját háromszorosát mint most,és még akkor is vásárolhat neki.Elvégre a gyereke.Te meg dolgozzál ha nincs semmid,ne egy gyerektől akard elvenni ami megilleti.

Undormány ocsmány egy nő lehetsz!!!Pfúújjj!!!

2009. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

NEm tudom, itt egyes válaszolók értelmi fogyatékosok, vagy nem tudnak olvasni?!?!?!?!?

Ha valaminek NINCS TÖBB PÉNZE; AKKOR MIBÖL FIZESSEN TÖBBET?

HA A GYEREKET A BIRÓSÁG AZ ANYJÁNAK ITÉLI, AKKOR NEM VEHETI AZ APA MAGÁHOZ!


Ezt nem lehet felfogni?

2009. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
78%

Igen,én is úgy látom itt egyesek értelmi fogyatékosok.Nem fogják fel,hogy minden gyereket a szüleinek KÖTELESSÉGE eltartani,az anyjának és az APJÁNAK is egyaránt!!!

Aki olyan emberrel köti össze az életét akinek gyereke van,ezzel felelősséget is vállal,elfogadja,hogy a párjának kötelezettségei vannak amiket bármilyen körülmények között köteles teljesíteni!Ha nincs pénze,DOLGOZZON!!!

Talán nem a gyerek elől kellene akkor sem elvenni az a kevés alamizsnát amit rászánnak.Sokaknak kutyát nem szabadna tartani nem gyereket csinálni.Undorító senkik vagytok!!!

2009. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
59%
Kedves Kérdező! Én remélem nincs gyerketek, mert kár téged szaporítani. Ha nincs pénz akkor nem panaszkodni kell és mereszteni a segged. Nyomás dolgozni. Gusztustalan vagy, tudja a férjed hogy ilyen kicsinyes, önző dög vagy? Nem ártana tisztába jönnöd magaddal, mert saját magaddal is összeütközésbe kerülsz. Hánynom kell az ilyenektől. Amig mi nem KIABÁLUNK veled, te se tedd. Fröcsög a szád... Lehet a férjed is azért dolgozik vidéken mert szívod a vérét. Lehet már rég megbánta hogy veled kezdett. A munkában legalább nyugta van tőled, mert tuti őt is cseszteted a pénz miatt.
2009. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nézzetek már kicsit magatokba és utána dumáljatok...mocskosabbak vagytok mint én. Kicsit elszállt a téma,hiszen nem ez volt a kérdés,annyira átalakítottátok,hogy ez nem is rólunk szól. Engem nem érdekel,éljétek itt ki magatokat. :)

Nem fogok tán nektek magyarázkodni.

Nem alacsonyodok le a szintetekre. :)

További szép estét:)

2009. nov. 17. 21:47
 30/39 A kérdező kommentje:

Igen eltávolodzunk a témától,hiszen ha sajnálnám a gyerektől a pénzt,nem gondolkoztam volna el ezen a kérdésen és nem tettem volna fel. Tudom,h többet kell adni,csak hogy milyen formában?

Erre lettem mindenféle. Sajnos egyesek már olvasni sem tudnak és bolhából elefántot csinálnak. De ennyi legyen a legnagyobb örömük.

2009. nov. 18. 09:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!