Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem 12. 000ft-ot fizet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 12. 000ft-ot fizet a volt nejének gyerektartást. A nő iszik, cigizik. Fiztenél többet neki vagy inkább vennél a gyereknek ruhát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 22:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
76%
Én a gyerekeket venném el.
2009. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%

A 12 ezer nem sok , ha azt nézzük hogy a gyerekre fizet. Viszont ha tart attól hogy nem a gyerekre költi, támogassa a gyereket. Szabad megjegyeznem a 12 ezer simán elmegy, ebédbefizetés, kaja rezsi stb.


A gyerek támogatása alatt értsd azt, hogy neki vesz ruhát, cipőt. Nyit neki folyószámlát, amihez csak a gyerek nyúlhat 18 éves korában, vagy köthet lakástakarékpénztárt a gyerekre, ezt akkor érdemes, ha a gyerkőc a tíz évet betöltötte, ekkor 8 éveset, ha 14 évet akkor pedig 4 éveset. Ő dönti el hogy mennyit tud vállalni 1.000 Ft-20. ezer forintig az apa válassza meg. Köthet életbiztosítást magára, ha vele történik valami a gyerek kapja a pénzt. Tanácsot tudok priviben irni, ha kéri.


Vagy ha gyerkőc jár edzésre fizetheti ő az edzést, igy nem anya cigizi el a pénzt. Bár attól még nem rossz ember valaki ha cigizik.

Viszont ha annyira rossz anyukánál kérheti a gyerekelhelyezést, és akkor anya fizet apának 12 ezret. Ebben az esetben apának kell igazolni, hogy gyermek fejlődése szempontjából jobb az apánál a gyerek. Üdv:

2009. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem ,ha nem muszály.

Inkább közvetlenül a gyerekekre költeném.

2009. nov. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
Na, azért mielőtt leharapjátok az anyuka fejét, azért megkérdezném őt is. Az új nej szerint iszik, cigizik., Hátha valaki cigizik, az még nem számít bűnnek (én nem cigizek), és lehet, hogy az ivás egy egy pohár sör vagy bor időnként. p Az új asszony persze, hogy fikázza azt a szegény nőt. Azt hiszem, ha olyan rossz anya lenne, nem neki itélték volna a gyerekeket, hanem a kitűnő papájának, aki havi 12.000.ft-ot ad, és arra is igen irigy!! Hát tényleg mi 12.000.-Ft. Én úgy segíteném ahogy csak tudnám azt a gyerkőcöt, ha már nem lehetek vele mindennap!
2009. nov. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%

Csak hogy egy kicsit néhány embert visszahozzak a földre: a bátyám a MÁV-nál dolgozik (most ugyan más a neve, de az lényegtelen), kalauz és heres havi 80000 ft-ot. MEllékállása nincs - elöször is vidéken nincs üres állás, másodszor aki tudja, hogy milyen egy vasutas munkabeosztása, az tudja, hogy idöben sem fér bele.

Ebböl odafizeti a felét a gyerekeire, és a volt feleség ebböl nem látja el a gyekeket. Mivel vidéken egy kis városban élnek olyna hogy különóra nincs, a gyerekek a nagymamához járnak enni, mert otthon nincs semmi vagy csak alig.

Füteni - persze, hogy kellene, de a gáz már hónapok óta ki van kapcsolva, mert a nö nem fizette, a villanyt mos fogják elkapcsolni ugyanezért.

Az anya keres 100000 ft-ot, kapja a családi pótlékot, ugyan a gyerekeknek enni, meg gáz - villanyra nem jut, de neki (a nönek) hetente kell fodrászhoz járni, amikor a gyerekeknek a tavalyi cipökben kell még járni.

GYerekelhelyezést nem tudták módositani, mert az anya van a közös házban, az apa rokonoknál húzza meg magát egy szobában és oda nem tud 4 gyereket vinni - már lakásmegoldásra meg a megmaradt 40000 ft-ból nem jut, ebböl megélni is alig tud.

Egyébként azért adta be a válópert a nö, mert a volt férje túl kevés idöt töltött vele (mivel munkába járt, a feleség meg otthon volt feleségként és abböl a pénzböl éltek, amit a férj hozott haza), ezért keresett egy szeretöt, hoyg ne unatkozzon. A gyerekek közben napokig felügyelet nélkül voltak, mert a nö a szeretönél volt, ennek ellenére a biróság neki adta a gyerekeket, mert hoozá vannak szokva.

Most ugyan jönnek a hözöngök, hogy kevés a 40000 ft, de ha nincs több, akkor mit tud az apa csinálni? Ennél többet nem tud adni, és ha a volt feleség is ennyit költenen a gyerekekre, illetve nem saját magát tenné az elsö helyre a gyerekek ELÉ, akkor azért jobb lenne a gyerekeknek.

2009. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!

Nem foglak mocskolni,mert mint FELNŐTTként álsz a dolgokhoz.

Tudsz számolni,rájötettek,hogy a 12000 kevés.

Az hogy gyanakszol,hát Istenem,nem vagyunk szentek.

Ha tudtok adni többet és szeretnétek is,akkor adjatok ruhát,tanszert,különórákat stb.

Nagyon nehéz,de beszéljétek meg anyukával,hogy mire van a gyereknek szüksége és azt vegyétek meg.Esetleg jó lenne ha a gyerekkel ti ketten(mármint ex és te mennétek megvásárolni,amit kell.Ehhez a nők jobban értenek)

Most biztos azt mondod nem lehet.Dehogynem,csak akarnod kell.Legyél okos,szinte minden anyára lehet hatni a gyerekén keresztül.Azt nézd el neki,hogy eleinte biztos dühös,féltékeny lesz,de sokkal jobb lesz mindenkinek,ha rendeződnek a kapcsolatok.(ha nagy mértékben iszik,akkor lehet segítségre van szüksége)a dohányzás meg drága muri,legalább annyit kellene elérni,hogy a gyermekkel egy légtérbe ne gyújtson rá.Sajnos ezek még nem alapos indokok egy gyermekelhelyezéshez,bár őszintén szólva,azt megértem,hogy valaki rászokott,de azt nem,ha nem képes kimenni a házból/lakásból,ha füstöl.

2009. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Undorító ahogy a dolgokhoz álltok. Tudom,hogy iszik,miért állítanék valótlanságot. NEM TUDJUK MEGTENNI,HOGY A GYEREKET MAGUNKOZ VEGYÜK!!

De ami tőlünk telik mindent megadunk neki.

A cigi napi 500ft,azaz havi 15000ft. NA ezért fizessek? Minden este ittas.NEM DOLGOZIK,ÉLETÉBEN NEM DOLGOZOTT.Hát mi tartsuk el?

2009. nov. 16. 13:28
 18/39 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálod attól a gyerektől még azt a 12 ezer Ft-ot is? Ez baromi kevés, örüljetek, hogy a gyerek anyukája nem követelt sokkal többet.
2009. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazat írod,akkor milyen apa az,aki hagyja így felnőni a gyerekét?És milyen társa vagy te,hogy ezt végig asszisztálod?Nem sajnáljátok azt a szerencsétlen gyereket?És még azon töröd a fejed,hogy hogyan lehetne megrövidíteni mégjobban??Felelősek vagytok ti is azért a gyerekért nem csak az anyja.Nem a pénzt kellene sajnálni tőle,hanem megfelelő otthont körülményeket teremteni neki.És ez az apja kötelessége is lenne.Undorítóak vagytok!!!!Remélem nincs több gyereketek.
2009. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Én jóban vagyok az ex-szel és iskolakezdés előtt is megkérdeztem,hogy mit vegyünk,illetve mondtam neki,ha bármire szüksége van a gyereknek,szóljanak nyugodtan.

Mindig veszünk neki valamit,nem szenved hiányba. Elvenni nem lehet,imádja az anyját. És sajnos nem is olyan körülmények között élünk,h ez lehetővé tegyük.

Ezt a normális válaszoknak írtam.



Aki meg lopocskondiázott minket:NÉZZÉL SZÉT MAGAD KÖRÜL,UTÁNA DUMÁLJ.TÜKÉLETESEK... :S Ja és megadom az anya címét szervezzetek gyűjtést,hogy ezek után se menjen el dolgozni és hogy már reggel is be tudon rúgni.

2009. nov. 16. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!