Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet még 1évig együttéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet még 1évig együttélni valakivel, akit gyűlölsz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 lányom a volt férjemtől, elmúlt a szerelem, ezért váltunk el. Lett egy új párom, akitől született egy gyermekem. Október óta egy albérletben élünk, de fél éve minden megváltozott. Akkor még dolgozott a párom, és normálisan éltünk egymás mellett. Újból teherbe estem, de nem akartam megtartani (gyógyszer mellett sikerült, és én már vissza akartam menni dolgozni), de a párom addig kérlelt, hogy végül megtartottuk. Anyagilag megengedhettük, ezért is egyeztem bele. Aztán ő elkezdett inni, kirúgták a melóhelyéről, így most csak gyesből és családiból élünk, ebből fizetek mindent. Még így is el lennék a gyerekekkel, meg tudok ebből adni mindent nekik, mert az albérlet plusz a rezsi nem sok, nincs 20 ezer ft egy hónapban. De ő nem hajlandó melót keresni. Nem törődik a gyerekekkel, még a sajátjával sem.

Múlt hónapban kölcsönkért tőlem pénzt, amiből láncfűrészt és biciklit vett, mert hogy így ki tud menni az erdőre melózni. KB. 2 napot volt kint, aztán nem ment többet. A pénzt nem tudja visszaadni.

De mindemellett úgy kezel,mintha a kutyája lennék, úgy is beszél velem is és a gyerekekkel is. Szeptemberben születik meg a baba, de ő sem érdekli, az se érdekli, hogy megyek el az orvoshoz, vagy hogy mi volt ott. A háztartást én viszem, de néha ha kitakarítok, ő 2 perc alatt ugyanolyan disznóólt csinál a lakásból. Sose kérdezi, hogy vagyok, vagy mi van a picivel, meg van e minden a kórházba...stb.

Tegnap szóvá tettem neki, de erre felkapta a vizet, és olyanokat mondott, hogy csak egy csicska kutya vagyok,meg mikor döglök már meg, meg hasonlók.

Gyűlölöm.... úgy ahogy van.

De sajnos jövő nyárig nem tudunk elköltözni. Apumhoz ugyanis akkor tudok odaköltözni. Most kezdi szeptemberben a nagylány a sulit, már nem tudom átíratni, és ha költöznénk muszáj lenne, mert 30km-rel arrébb lakik apum. Meg a költözést sem tudom, miből kifizetni. De jövő nyárig félre tudok tenni annyit, meg apum is szeretné, ha oda mennék a gyerekekkel.

Már nem főzök a páromra (ő húst hússal enne, de nem engedhetem meg, mást meg nem eszik meg), nem mosok rá (majd kimossa, ha akarja), nem mosogatok el utána, csak beviszem a szobájába a cuccait (igen,mert hogy neki kell egy külön szoba, hogy nyugodtan pókerezhessen). Ez se normális, hogy 3 gyerek van egy szobába, mert neki kell egy szoba...

Szóval elhatároztam, elhagyom, csak még idő kérdése.

És nem erre vállaltam a 4.gyereket, hisz akkor még normális volt, segített, dolgozott, játszótérre járt a gyerekekkel, fél éve változott meg....

Mivel lehetne könnyebbé tenni ezt a majdnem egy évet? Hogy viseljem el? A gyerekek ebből nem éreznek semmit, előttük nem veszekszünk, de mivel ő egy tuskó, sajnos sokszor beszólogat nekik.

És légyszi, normális tanácsokat írjatok, szükségem lenne rá.


2013. aug. 23. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nagyon furcsa, hogy fél év alatt valaki ennyire gyökeresen megváltozzon. Egészen biztos vagy benne, hogy ennek nem volt semmi előjele?
2013. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen! Igazi álom volt a kapcsolatunk! Még a 2 nagyot is úgy nevelte, mint ha a sajátja lenne. Apának hívták őt. Kb. fél éve közölte, hogy ő nem apa, hanem X.Y és szólítsák a nevén.

Olyan,mintha valamitől megbolondult volna.

Átkutattam a papírjait, de se gyógyszert, se orvosi kezelésről nem találtam papírt...mert arra gondoltam, lehet, hogy beteg, vagy valami...

2013. aug. 23. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy személyiségzavar (azokra jellemző, hogy felnőttkorban, 30-40 évesen pattannak ki, vagy kamaszkorban) vagy droghasználat lesz ez.
2013. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántani vagy kioktatni akarlak,de el nem hiszem,hogy a párod egyik napról a másikra változott meg!Szerintem Te nagyon is jól tudtad,mit és mire vállalsz,csak felelőtlenül döntöttél,meggondolatlan voltál és naiv.Igazából most a saját főztödet eszed.Most nem tehetsz mást,mint pénzt gyűjtögetni és kivárni.A párodat kezeld nem létező személyként,a gyerekeidet védd,ahol tudod.
2013. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A gyereket év közben is át lehet íratni. Semmi akadálya.

Talán akad valaki, aki segít a költözésnél. 30 km. nem olyan nagy távolság.

Menekülj, míg lehet, mert tönkremész, és mi lesz a gyerekekkel, az újszülöttel?!

2013. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyáltalán nem volt ilyen, sem erre utaló jel nem volt. Napi fizut kapott, teljes egészében hazaadta, semmilyen gond nem volt. Sokszor főzött is, türelmes volt. Nem volt előjele. Amíg fűtési szezon volt, nem járt el, mert fával fűtünk, ragaszkodott hozzá, hogy ő gyújtson be (reggel begyújtott, aztán én pakoltam a tüzet amíg dolgozott, de sokszor hívott, hogy minden rendben van e)...aztán jött a jóidő és ő megbolondult.

Nem tudtam, hogy év közben át lehet íratni a gyereket. Megpróbálok beszélni apukámmal, tud e segíteni a költözésben, vagy esetleg nővérem.

2013. aug. 23. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Koltozz, amilyen gyorsan csak tudsz, mert lelkileg porra fog torni, amit kozben eszre sem veszel. Az en parom ivott, kulfoldon eltunk egyutt, ahol sosem ereztem magunkat biztonsagban mellette es sajnos az evek alatt eszre sem vettem mennyire megvaltoztam ettol az eletviteltol. Azt gondoltam, hogy mivel o a kislanyom apja mellette a helyem egy eletre, akkor is, ha nem szeretem es kulon szobaban elunk, az en keresemre... Lelkileg nagyon megviselt, erre csak kesobb jottem ra. Hamarabb kellett volna hazakoltoznom... Mostmar van egy uj kapcsolatom, de nagyon nehez volt megnyilnom es beengedni az eletunkbe, sajnos egy ilyen multtal a bizalmam teljesen elveszett... Mar terhesen megcsalt, aztan jott a tobbi. Szabad eletre vagyott, pia, haverok. Engem, meg ugy kezelt mint egy targyat, akit, ha megun eppen, akkor felredob... En se hittem volna, hogy ilyen lesz... Annyira oda volt ertem, mindent megtett, hogy egyutt legyunk. En voltam elete szerelme... aztan, ahogy jott a baba megvaltozott... Rajott milyen kotottseg es felelosseg egy csalad... Hat ez van, talan ha meg terhesen elhagyom, mert azt akartam,egy csomo rossz dolog nem tortent volna meg. Meg evekbe fog telni, mire ujra onmagam leszek. Sok sikert es kitartast! Egy ilyen ember nem erdemel csaladot, mint a parod!
2013. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a sors bosszuja azert, mert elhagytad az elso parod, ilyen mondvacsinalt indokkal hogy "elmult a szerelem".

Isten nem ver bottal.

2014. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!