Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan éljek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek valakivel, akitől már tegnap elváltam volna!?

Figyelt kérdés
A párom 41 évesen talált rá a szerelemre egy 27 éves lány a szerencsés.Persze neki nem kell, keresi azt akihez majd hozzámegy, de az nem az én párom, ezt neki is elmondta.A párom a hancúrokra kell.3 hére elköltözött bár hétvégente hazajött, főztem mostam rá, jelenleg is.Azóta semmi nem változott -a lányka van. és tagadja.Este csetelnek, sms-még kertgondozás közben is ott van a zsebében a mobil.A férjem azt mondja, ürességet érez nem találja a helyét.Nincs izgalom a mi házasságunkba.( 13 év két gyermek)Nem tud rám nőként nézni mert anyukámat látja bennem, van rajtam pár kg súlyfelesleg és ez már őt nem vonzza.....Sok megaláztatás után jutottam arra, hogy felkeressek egy ügyvédet.Sajnos olyan anyagi terhelésben vagyunk, hogy nem tudok válni.Elmehetnék a szüleimhez a két gyerekkel, de akkor a macáit idehozná a gyönyörű házunkba.Ezért itt kell együtt maradni a házban. A házeladással meg tudnánk oldani, hogy kifizessük a hiteleinket a kocsilízingeket,de addig amíg a ház marad, nem tudjuk a hiteleket felesben fizetni. Ő még megterhelődne a gyerektartással, ami teljesen fizetésképtelenné tenné, ezáltal engem is a mélybe rántana.Külön szobába alszunk, szexmentesen ezeket én kértem. Kértem, hogy legyenek olyan napok amikor ő megy el, majd én is,úgy hogy a gyerekek ne sérüljenek benne. Ő tagadja, hogy neki tartana még a viszonya én viszont teljesen naprakészen tudok a légyottokról.
2010. ápr. 4. 20:37
 1/1 anonim válasza:
A kedves gyerekeitekre és saját magatokra legyetek tekintetre, és ha ezek fontosak keressetek fel egy családterapeutát, aki ha nyitottak vagytok 100%ig segíthet. bsz
2010. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!