Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet a volt férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a volt férjet lekapcsolni?

Figyelt kérdés

1,5 éve tart a válás, én fél éve együtt élek az új párommal.


Nagyon jól megvagyunk, a 3 éve kisfiammal nagyon nagy haverok, bátran rá is bízom, ha én dolgozom, ő meg szabadnapos, dolgozik, hazaadja a pénzt, szeret minket, és meg is becsül. Minden rendben van velünk.


Amikor anno elhagytam a volt férjemet, nem dolgozott régóta, alkesz is volt. Egy ideig vittem hozzá a gyereket, mert azt gondoltam, látnia kell az apját is. Ebből az lett, hogy vigyek neki pelenkát, kaját, adjak pénzt, stb. Kirakták az albérletből, utána nem is keresett minket. Most került elő, fenyegetőzik, követeli a gyereket (holott nincs hol laknia, motelokban húzza meg magát). Pénzt soha sem adott. Nem képes leszállni rólunk, nem fogja fel, hogy nem vagyunk rá kíváncsiak.


A következő bírósági tárgyalás szeptember vége, ahol remélhetőleg már el is választanak minket (ugyanis eddig húzódott a válás, hátráltatta, ahol tudta).


Mit tegyek, hogy ne zaklasson?


2013. aug. 19. 10:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Minek maradtam vele... 2 hónap után meguntam, addig meg a pénzt gyűjtöttem a költözésre.
2013. aug. 19. 22:44
 22/26 anonim ***** válasza:
Na te is egy jó társ vagy a bajban, remélem aktuális apajelölted hamarabb felébred és elmenekül.
2013. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy nem vagyok olyan szolgalelkű, hogy eltartok egy agresszív alkoholistát életem végéig...
2013. aug. 21. 14:50
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ez azt jelenti hogy az első 2 hónapotokban felcsináltattad magad, aztán meg leléptél? Mert ha nem akkor te vagy a barom, mi a francnak voltál vele? Azt nem magyaráztad meg hogy miért maradtál vele mikor már a legelején is ilyen volt... Csak nekem fura? Vagy amíg jó pénzt hozott haza addig tökmindegy volt?:)
2013. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Te tényleg ennyire értetlen vagy, vagy csak most nem sikerült értelmezni a sztorit?

Akkor leírom:

Összejöttek, apuka taxizott. Lett gyerek, meg született. Örültek, várták. Apuka nem adott haza pénzt.

Majd amikor a kicsi 1 év körüli lett (ha jól számolom), apukát kirúgták, mert összetörte a kocsit. Elkezdett inni, agresszív lett. Anyuka 2 (vagy 4, nem emlékszem) eltartotta, majd lelépett, mert nem bírta. Remélem világosodott a sztori....

2013. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm 25-ös! Igen, így van.


Értelmes válasz pedig még mindig sehol sincs.

2013. aug. 22. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!