Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minden nő megbolondul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő megbolondul, ha a férjét kiküldik 1 évre külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 10 éve ismerkedtem meg, 7 évet éltünk házasságban. Voltak közös programjaink minden hétvégén, bár hétköznap mindketten dolgoztunk. Már a gyerekvállalás is tervben volt.

Azonban tavaly a munkáltatóm kiküldött 1 évre Németországba betanulni az ottani technológiákat. Havonta egy hétvégére azért mégis csak sikerült a megtakarításom egy részéből hazajönnöm, hogy a feleségemmel legyek.


Azonban, most hogy véget ért ez az átmeneti állapot, hazajönvén kiderült, hogy a nejem szerető(ke)t tart(ott), amíg én távol voltam. Megkérdeztem ennek okát, erre azt felelte: "Már nem tud úgy szeretni, mint 10 éve, amikor mi megismerkedtünk", és lelépett egy nála 12 évvel fiatalabb, 20 éves egyetemistával.


A kérdésem csupán az hozzátok, tapasztaltakhoz: mi motiválhatja egy nőt egy ilyen csúfos árulásra, amikor szerintem minden tőlem telhető áldozatot megadtam neki, és látszólag semmilyen szóváltás, érezhető konfliktus nem előzte meg az eseményt?



2012. aug. 25. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

"Jó dolgában a kutya is megvész"-tartja a mondás-,nemhogy egy elkényeztetett asszony.

Nem érdemelt meg téged!


Szerintem unta a jó életét,vágyott az újra, a kihivásra.Tuti jól esik a hiúságának,hogy egy 20 éves kistacskót eltudott széditeni.

2012. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te esetedben mellékes volt az, hogy távol voltál... Ha itthon maradsz is biztosan megcsal, hiszen mint mondta, már nem szeret úgy stbstb.
2012. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

figyi akkor te most szabad vagy? <3


22/L

2012. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Mi ez a hülye kérdés, hogy "minden nő..."?? És miért nem vitted magaddal?

És mégis hogyan adhattál meg neki mindent, amikor havonta egyszer látott téged?

Ja és a másik: 10 év alatt még egy lurkóig sem jutottatok el? Egy gyerekkel kellett volna itthon hagynod, az anyaság megváltoztatja a nőket. Jó irányba.

A csaj most bepótolja a kiscsikó mellett azt, amit melletted kihagyott, aztán valaki felcsinálja majd és utána boldog anyuka lesz. Veled meg 10 év alatt sem találta meg a boldogságot.

2012. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Na már jelentkezett is egy naiv 22/L. :) Aki majd néhány év múlva lelép tőled ugyanúgy egy 20 évessel. xDDDDD
2012. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem lehet tudni kiből mit hoz ki a hosszú távollét.

ugyanez lejátszódott itt a környezetemben amit írsz azzal a különbséggel hogy a nő másik pasi nélkül lépett le.

bevallom őszintén, ha engem itthagyna a férjem egy évre, lehet hogy széttörné ez a házasságunkat.

eleve egy súlyos döntés kimondani hogy valaki mellett sírig mindenben kitartunk és én ezt komolyan veszem.

viszont árulásnak venném hogy a férjem itthagy 1-2-X évre. nekem ez nem menne, mindenhova Együtt kell mennünk ha már kimondtuk hogy jóban rosszban Együtt. Akkor vagy én is megyek vele vagy marad a fenekén mert egyébként nincs is miről beszélni, akkor nem kellett volna házasság csak laza szexkapcsolat.

Nagyon sok házasságot ver szét ez sajnos.

2012. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Na akkor most engem lepontozok,de nem baj:).Amikor egy ember úgy él x évet a párjával,hogy minden időt együtt töltik,aztán elmegy 1 évre valamelyik és max 4 hetente másfél napot töltenek együtt,hát nagyon sokszor elmúlnak az érzelmek és sajnos kihűlnek a kapcsolatok,mert a szerelmet is táplálni kell,nem marad fent magától.Húgom párja akit imádott és babát terveztek elment koszovóba 13 hónapra és 6 hónapig nem is látta,majd mikor hazajött amit annyira várt,nem érezte azt,mint előtte.Rettentően megviselte,de mire letelt az 1 év sajnos már elhidelgült a hugom,mert bár a srác nem érezte az egy év alatt ő is sokat változott.Hozzáteszem a húgom hűségesen megvárta,de már tudta,hogy ha hazaér nem maradnak együtt..Adtak még egy esélyt,de elmúlt a szerelem
2012. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Vérmérséklet kérdése. Aki alapjában hűséges, az hűséges akkor is, ha többszáz kilométer választja el a párjától, aki pedig nem, az akkor is félrelép, ha a bugyiját fogod. Nincs köze a távolsághoz. Aki pedig csak addig hűséges míg éjjel-nappal együtt vagytok és az első adandó alkalommal félrelép, annak tényleg nem sokat jelent a "jóban-rosszban, míg..."
2012. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy lett volna, ha maradsz, akkor is ez történik.


Ami nekem rosszul esne:

- nem beszéli meg velem, csak közli hogy megy

- vihetne magával, de nem teszi

Na ha ez lenne a helyzet, én elgondolkodnék hogy akarok-e még vele lenni. Persze nem védem őt, csak illik meghallgatni a másik felet is.

2012. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Hét évet éltem úgy, hogy a férjem külföldön volt. Közben négyszer/!/ találkoztunk. Részemről a megcsalás fel sem merült. Neveltem a lányomat és dolgoztam. A feleséged valószínű akkor is megcdsal, ha itthon vagy, legfejjebb több raffinériát vet be. és mondvacsinált okot hoz fel. Ne sajnáld, hagyd, hadd menjen!
2012. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!