Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minden nő megbolondul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő megbolondul, ha a férjét kiküldik 1 évre külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 10 éve ismerkedtem meg, 7 évet éltünk házasságban. Voltak közös programjaink minden hétvégén, bár hétköznap mindketten dolgoztunk. Már a gyerekvállalás is tervben volt.

Azonban tavaly a munkáltatóm kiküldött 1 évre Németországba betanulni az ottani technológiákat. Havonta egy hétvégére azért mégis csak sikerült a megtakarításom egy részéből hazajönnöm, hogy a feleségemmel legyek.


Azonban, most hogy véget ért ez az átmeneti állapot, hazajönvén kiderült, hogy a nejem szerető(ke)t tart(ott), amíg én távol voltam. Megkérdeztem ennek okát, erre azt felelte: "Már nem tud úgy szeretni, mint 10 éve, amikor mi megismerkedtünk", és lelépett egy nála 12 évvel fiatalabb, 20 éves egyetemistával.


A kérdésem csupán az hozzátok, tapasztaltakhoz: mi motiválhatja egy nőt egy ilyen csúfos árulásra, amikor szerintem minden tőlem telhető áldozatot megadtam neki, és látszólag semmilyen szóváltás, érezhető konfliktus nem előzte meg az eseményt?



2012. aug. 25. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért nem mind, de akiket ismerek, nagy többség. Bár, a kint dolgozó ismerőseimnek is van kint barátnője.
2012. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Miből gondolod, hogy minden nő megboldul? Miért általánosítasz? Ismersz négy embert vagy ötöt, aki ezt tette?


A kérdésedre az a válasz: nem minden nő olyan alkat, mint én, aki nagyon bírja a magányt, önálló és kiválóan megvan egyedül is. A legtöbb nő dependes-hisztike, aki "apu" és "anyu" (ennek áthelyezése a barátnők) nélkül készen van. Nem bírja a magányt, mindig kell valaki neki, ha nem te, akkor majd más. Ezért csal meg.


Tisztelet a kivételnek.

2012. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én nem csalnálak meg, nagyon ragaszkodó típus vagyok, inkább utánad mennék
2012. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ösztönlény.
2012. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megbeszéltétek, hogy kimész, vagy csak közölted és elvártad, hogy jó képet vágjon hozzá? Mert utóbbi engem is zavarna (más kérdés, hogy nem csalnálak meg, inkább szakítanék).


"10 év alatt még egy lurkóig sem jutottatok el? Egy gyerekkel kellett volna itthon hagynod, az anyaság megváltoztatja a nőket. Jó irányba."


4-es válaszoló, te se neveltél még gyereket... Melyik lett volna jobb ötlet szerinted, ha egy pici csecsemőről kell egyedl gondoskodnia az asszonynak, vagy ha egy hároméves nem ismeri fel az apját, akit ritkábban lát, mint a szomszédot?

2012. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 beomano válasza:
100%

Én fordított helyzetben vagyok.Itthon 2 gyerekkel férjem külföldön és mást szeret 12 év házasság után.Soha nem fordult meg a fejemben az hogy bármikor megcsaljam.minden időmet a gyerekeimmel töltöttem.Válóper folyamatban de egy lakásban lakunk(külön helységben)enni,fürödni feljár meg persze ő hozza a pénz még én főzök rá is,nem akar költözni mert a szerelmének is van családja. férjem 38 én 31 az új szerelem pedig 28 egy másfél éves kislánnyal itthon pedig egy 6 és egy 10 éves gyerek akikkel már nem foglalkozik.

Semmi nem érdekli csak ez a másik nő meg hogy ő boldog legyen...

Még jó hogy 10 év alatt nem lett gyerek mert úgy nehezebb lenne minden..

Egy kis biztatás én is ezt szoktam kapni a szüleimtől :Lesz ez még fordítva is és mindenki megkapja majd amit a másikkal tesz csak győzzük kivárni..nem azért mert gonosz vagyok és bosszúálló de el jön majd a mi időnk is csak talpra kell állni és nem visszafogadni.

2012. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!