Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet a volt férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a volt férjet lekapcsolni?

Figyelt kérdés

1,5 éve tart a válás, én fél éve együtt élek az új párommal.


Nagyon jól megvagyunk, a 3 éve kisfiammal nagyon nagy haverok, bátran rá is bízom, ha én dolgozom, ő meg szabadnapos, dolgozik, hazaadja a pénzt, szeret minket, és meg is becsül. Minden rendben van velünk.


Amikor anno elhagytam a volt férjemet, nem dolgozott régóta, alkesz is volt. Egy ideig vittem hozzá a gyereket, mert azt gondoltam, látnia kell az apját is. Ebből az lett, hogy vigyek neki pelenkát, kaját, adjak pénzt, stb. Kirakták az albérletből, utána nem is keresett minket. Most került elő, fenyegetőzik, követeli a gyereket (holott nincs hol laknia, motelokban húzza meg magát). Pénzt soha sem adott. Nem képes leszállni rólunk, nem fogja fel, hogy nem vagyunk rá kíváncsiak.


A következő bírósági tárgyalás szeptember vége, ahol remélhetőleg már el is választanak minket (ugyanis eddig húzódott a válás, hátráltatta, ahol tudta).


Mit tegyek, hogy ne zaklasson?


2013. aug. 19. 10:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A beadastol szamitott hat honapra viszamenoleg, ha kerted. De te masfel eve adtad be a papirt, addig meg fogjak itelni.
2013. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ép eszű anya,aki odaadná láthatásra a gyereketegy alkoholistának,akinek még normális fedél sincs a feje felett. Hova vinné a gyereker? Az épp aktuális motelba? Biztos megfelelő hely az egy kisgyereknek? A gyerek, hogy élné meg, hogy valaki, aki hónapokig felé sem nézett, csak úgy magával viszi,távol az otthonától,anyjától? És apuka,hogy gondolta? Adsz a gyerekkel pénzt is, hogy legyen mit ennie? Szerintemmonddmeg apukának, hogy menjen oda hozzátok, ha látni akarja a gyerket. Esetleg vigye le a játszótérre stb. Megint tipikus példája annak, hogy apukának csak jogai vannak,kötelessége nincs. A bíróságon kérjetek ideiglenes gyeremekelhelyezést, ha nem születik döntés, és mindenképp vázold apuka helyzetét.
2013. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha valaki alkoholista akkor az volt 3 éve is az nem egyik percről a másikra történik.

Az meg aki szül egy alkoholistának az meg oldja meg a láthatást is.

Láthatás alatt nem kell semmilyen lakásra sem vinnie. Elviheti a közeli játszótérre is.

2013. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm 12-es, hogy megértetted.

Amikor még anno odaadtam neki a gyereket, többször hallottam vissza, hogy levitte a kocsmába magával, meg éjszaka miután elaludt, otthon hagyta egyedül, sőt, egyszer átvittem hozzá az aktuális moteljába is, arra értünk oda, hogy a szobatársaival vodkáznak...


Nem adom oda neki a gyereket, mert alkalmatlan rá, hogy felügyelje, nevelje.


A gyerektartást meg elvárom, mert a gyereket közösen vállaltuk, terveztük, ő is várta, és most egyedül látom el, nem korrekt. Pláne, ha piára, utazgatásra telik!

2013. aug. 19. 10:56
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor vált alkesszé, amikor kirúgták, nem is keresett másik munkát, követelte a cigit, meg a piát a gyedemből, eltartottam 4 hónapig, aztán meguntam. Azóta is piál.
2013. aug. 19. 11:00
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem beszélve arról hogy fenyegetőzik is! Ha gyereket akar fizessen is!


De abban igazat adok hogy nem egyik napról a másikra züllik el az ember. Miért kezdett inni?

2013. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Bocs most olasom. Ez huulyeség, valami más miatt iszik ezt te is tudod. De mi az?
2013. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Taxizott, napi 10 órákat dolgozott, de pénzt azt sosem adott haza. Azért rúgták ki, mert rommá törte a kölcsönautóját, és onnantól a napi 2 doboz cigijét sem tudta magának finanszírozni, én meg a gyedből egy idő után nem adtam neki, szerintem kisit luxus napi 2 ezer forintot elfüstölni...
2013. aug. 19. 17:13
 19/26 anonim ***** válasza:
A gyermekvédelem is tud tanácsot adni, ugyanis, ha a férjednek nincs hol laknia, nincs pénze ennivalóra sem, elég gázos az a láthatás. Hova viszi akkor a gyereket, miből látja el?
2013. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor minek maradtál vele??
2013. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!