Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vesztettek már el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vesztettek már el valakit, akit igazinak gondoltatok? Ráadásul tudva, hogy a ti hibátok és még a bűntudat is mardos emiatt? Hogy vészeltétek túl? Lett más párotok?

Figyelt kérdés
Én ilyen helyzetben vagyok és úgy érzem bele fogok ebbe pusztulni:(
2009. okt. 25. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én jártam már így. Azóta van egy párom, tanultam a hibámból, van egy szép kisfiam és most várom a kistesót. DE ennyi év elteltével is hiányzik a régi, de próbálok nem gondolni rá.
2009. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

jaj én ettől félek!!

és az új párodat szereted annyira, mint a régit?

mert én úgy gondoltam, ha találok valakit majd és gyerekeink is lesznek, akkor már nem fog hiányozni a régi párom.


mondjuk attól függetlenül, hogy magamat érzem hibásnak, ő is eléggé bántott:(

2009. okt. 25. 17:47
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

szia!


Ne haragudjatok, akik a "volt" maitt bánkódtok akár kapcsolatban, akár anélkül...Miért alázkodtok meg magatok előtt is? Tőled, kedves kérdező kérdezném, hogyha tényleg igazi volt az a pasi,aki után epekedsz, akkor mi az, hogy egy buli után másnap délben hív fel?Hát igen, ha te szemszögedből veszem , akkor" mert ez volt az első gondolata". a kívülálló szeméből:" akkor józanodott ki és valahogy összeszedte magát" A hisztis természeted meg csakis magad miatt változtasd meg, senki másért!!!

2009. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

17:47-es válaszolónak van igaza.

Az mellékes, hogy hisztiztél! De nem mindegy, hogy miért!!!

Szte ilyen pasi mellett egy nő sem maradna meg! Ne hibáztasd magadat, nem vagy hibás. Ő nem az igazi, ennyi.

Az igazinál, nem fogsz keseregni, nem maradozik ki, és nem megy éjjel piálni a cigányokkal...érted?

Én inkább az exedet vinném el egy elmeorvoshoz! Mert hogy nem 100-as, az biztos!

2009. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Na én így vagyok...

Tudom,h soha nem leszünk együtt..

és nem hiszti miatt ám..

1000szer rosszabb dolgot tettem..ezután ő tett valamit ami még rosszabbá tette a helyzetünket..

szóval..20 felett vagyunk mind a ketten,de szülők sem engednek egymás közelébe minket!

hmm..:(

Sajnálom,mert igazán szerettük egymást...

azóta új kapcsolatom van..házasodni készülök,de Őt mindig a szívemben fogom őrizni...Soha Senki nem fog bennem olyan hatást kelteni,mint Ő:(

2009. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

előttem lévő válaszolónak.

és a szülök miért szólnak bele?

2009. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az utolsó előtti!

A szüleink elég jó kapcsolatban voltak és hát olyan dolgok történtek,h rendőrségi ügy lett belőle..:(

Szóval iszonyat súlyos dolgok,de nem egymás ellen tettük.

azaz

na jó leírom

Még fiatal voltam mikor volt egy 1.5 éves kapcsolatom.az akkori párom ütött ha valami nem tetszett,ha ott akartam hagyni fenyegetett,ütött..

akkor jött ez a fiú!

Megértett,szeretett,óvott..

Mikor úgy döntöttem elhagyom a páromnak nem nevezhető mocskos férget akkor jól "megvert"

Elmondtam ennek a srácnak aki egyből ideges lett.másnap felkereste ezt a férget..mondta neki,h hagyjon békén stbstb..(Ő tök normálisan elkezdte ezek mondani)

Mire ze a féreg behúzott neki..ő elesett,elkezdte rúgdosi..mindegy.az lett az eredménye,h a Nagy Ő kórházba került állkapocs töréssel..Plasztikázni kellett a férget pedig börtöne vitték..

A nagy ő szülei azért tiltanak mert engem hibáztatnak..végül is igazuk is van:'( De egy 17 éves lány mi a fszt csináljon egy nagy 24éves idegbeteg állattal szemben..:(

Az én szüleim meg azért tiltanak minket mert idő közben kiderült,h egy rohadt nagy drogos(volt)..

Szóval ennyi az n kis történetem..

Remélem nem hordtok le azért..:(

2009. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!