Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, ha még együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még együtt kell laknunk, de hozná a nőjét, és én nem akarom?

Figyelt kérdés
Szerencsétlen helyzetben vagyok. Anno összejöttem gyerekem apjával,és összehoztunk egy gyereket. Megromlott a viszony,de nem tudunk elköltözni a lakásból. ( másfél szobás ) Mi a lányommal a félszobába húzódtunk amennyire lehet,de a nagy szobát nappalinak használjuk. A gyerek apja nem akar cserélni,de ide akarja hozni a nőjét, éjszakára,és hát én nem akarom ezt. Mit tehetek?

2013. júl. 11. 19:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos mi úgy oldottuk meg, hogy mi a gyerekkel mentünk máshová aludni. De mondtam a gyerek apjának, hogy ez így nem mehet. Ha valamikor nem tudjuk megoldani a máshol alvást, több mint valószínű, hogy hisztit rendezek. S nem direktbe, hanem mert ezt nem lehet ép ésszel kibírni...
2013. júl. 26. 15:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Valahol a pasi jogos igénye az hogy nőt vigyen fel a lakásába, lehet, hogy egy kis ösztönzésnek szánta, hogy lelépjetek. Azért ha közös gyerekről van szó, tényleg kicsit furcsa-szomorú.
2013. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!