Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már olyan a kapcsolatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már olyan a kapcsolatom a férjemmel, mintha a testvéremmel élnék együtt. Mi legyen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, már egy jó ideje ilyen volt a kapcsolatunk, de ami már manapság van, azt nem bírom elviselni. az intimitás nulla, már 3 hete nem szexeltünk, egyébként is kb havi 2 szokott lenni, jó esetben. már a napját nem tudnám megmondani, mikor kaptam egy csókot, vagy egy puszit, egy ölelést. néha ha véletlenül hozzám ér, kiráz a hideg, mert olyan mintha egy idegen lenne, annyira eltávolodtam tőle. folyton csak a viták, mert egy óriási lista legvégén állok én. hiába próbálok vele beszélni erről, nem változik, szerinte így minden rendben. mi lesz? nem fog megváltozni? én így nem akarom leélni az életemet.


én 23, ő 27, gyerek nincs.


2013. máj. 10. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagy baj van ha már 2év után ez jelentkezik. Egyet tehetsz, leülsz vele és közlöd hogy ilyen helyzetben nem fogtok együtt maradni, legyetek rajta azon hogy megváltozzon az egész, különben vége. És tényleg adj bele mindent. Menjetek sétálni, kirándulni, gyertyafényes vacsora, mozi.Annyi mindent csinálhattok.Picit elevenítsétek fel hogy miért szerettetek egymásba!Általában beválik.Szerintem nálatok sikerűlhet, mert elég friss a dolog, még bele sem szoktatok a házasságba, és már rossz úton vagytok. Másik utat kell választani!Olyat ami összekovácsol!
2013. máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Na úgy leülni valakivel, hogy már az elején szinte ultimátumot adsz neki, NEM szabad. NE mondj olyat, hogy mert különben szétmentek, elváltok...

Nyugodt körülmények között beszélgess vele és lehetőleg úgy hogy ne lássa, hogy Te rákészültél erre, mert azt gyűlölik a férfiak, gondolom tudod Te is.

Meséld el, amit érzel, de nagyon finoman, ne támadd semmivel, mert még nem tudhatod hogy Ő benne mi zajlik!

2013. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor van, hogy csak az egyik fél érzi vagy ismeri fel, hogy gond van. Igen, általában a nők azok. Szóval, Neked kell tenned a dologért, még akkor is, ha jól esne, ha a férjed közeledne. Ha úgy érzed nincs értelme szóvátenni, akkor csak simán kezdj el úgy viselkedni vele, hogy kicsit változzon a helyzet. Pl. kezdeményezz Te, érj hozzá Te, szervezz programokat, járj a kedvében, stb, stb...
2013. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyílván van valami ha nincs sex 3hete.Egy pasinak nagyon nagy baja van ha már 1 hét sex kimarad.Én sem úgy gondoltam hogy azonnal letámadja.Szedje össze a gondolatait, biztos hogy a férje is érzi hogy baj van.Ha viszont neki ez a természetes, és nem akar változtatni akkor nincs mit ragozni. Én így közelíteném meg a dolgot. Drágám, gondolom érzed hogy valamit rosszul csinálunk.Közelebb kellene kerülnünk egymáshoz, és én ezen leszek!Remélem te is hagyod magad, esetleg még segítessz is ebben.Szeretném ha boldogok lennénk... stb stb. Elmondod neki hogy te mit érzel, hogy félsz hogy ennek így rossz vége lesz mert mégjobban eltávolodtok.Ezzel nem hánysz semmit a szemére mert te is ugyenúgy "bűnös" vagy! Csak te szeretnél tenni az ellen hogy ez ne így folytatodjon, és végülis kíváncsi vagy rá hgy ő is emelett van e vagy külön vizeken hajóztok...
2013. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Megbeszélés! Le kell ülni és elmondani NEKI, hogy hogyan érzel. Ha nem megy, akkor lapát.
2013. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Ülj le vele és beszéljétek meg. Nem fogja kitalálni gondolataidat, ahogy azt a nők elképzelik...
2013. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Két év után már?? Ti minek házasodtatok össze? Sőt már egy jó ideje ilyen?

Nagy tévedés volt ez a házasság.


Ha mind a ketten mégis egymással akarjátok leélni az életeteket, akkor menjetek el párterápiára. Vagy váljatok el. Változni magától nem fog a helyzet pozitív irányba, csak rosszabb lesz.

2013. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Esküvő előtt is ilyenek voltatok?

Eljártok szórakozni,sétálni,színházba? Ha elhívnád sétálni akkor elmenne veled?

2013. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Házt igen, iszonyú tapasztalatlanul ugrottál bele ebbe a házasságba.

Ha nem lennétek hivatalosan is házasok, szerintem már rég sehol nem lenne ez a "kapcsolat".


Egyébként ti nem olyanok vagytok, mint két testvér, a testvérek általában szeretik és tisztelik egymást. Ti úgy éltek, mint egy megromlott kapcsolat két tagja.


Ha nem lehet vele megbeszélni, akkor még inkább most váljatok el, 23 vagy, én életem párját 25 évesen találtam meg, de még mindig rengeteg időm lett volna keresgélni... De ha még elülsz így 3-4-5 évet, akkor a legszebb, fiatal felnőtt éveid így mennek el. Pedig eltelhetnének úgy is, hogy valaki szeret, körülvesz a törődésével, gondoskodásával, és persze te is őt. Hogy kölcsönösen tesztek a másik boldogságáért. Hogy klassz dolgokat kipróbáltok együtt, utaztok, vagy csak eljártok sétálni, moziba. Hogy minden napnakafénypontja, amikor munka után összebújtok pihenni...

2013. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Sok értelme volt 21 évesen eleve sz*r kapcsolatba házasodni.... gratulálok.
2013. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!