Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már olyan a kapcsolatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már olyan a kapcsolatom a férjemmel, mintha a testvéremmel élnék együtt. Mi legyen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, már egy jó ideje ilyen volt a kapcsolatunk, de ami már manapság van, azt nem bírom elviselni. az intimitás nulla, már 3 hete nem szexeltünk, egyébként is kb havi 2 szokott lenni, jó esetben. már a napját nem tudnám megmondani, mikor kaptam egy csókot, vagy egy puszit, egy ölelést. néha ha véletlenül hozzám ér, kiráz a hideg, mert olyan mintha egy idegen lenne, annyira eltávolodtam tőle. folyton csak a viták, mert egy óriási lista legvégén állok én. hiába próbálok vele beszélni erről, nem változik, szerinte így minden rendben. mi lesz? nem fog megváltozni? én így nem akarom leélni az életemet.


én 23, ő 27, gyerek nincs.


2013. máj. 10. 07:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mennyi idő után házadsodtatok össze?
2013. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
6 év
2013. máj. 13. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!