Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, ha még együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még együtt kell laknunk, de hozná a nőjét, és én nem akarom?

Figyelt kérdés
Szerencsétlen helyzetben vagyok. Anno összejöttem gyerekem apjával,és összehoztunk egy gyereket. Megromlott a viszony,de nem tudunk elköltözni a lakásból. ( másfél szobás ) Mi a lányommal a félszobába húzódtunk amennyire lehet,de a nagy szobát nappalinak használjuk. A gyerek apja nem akar cserélni,de ide akarja hozni a nőjét, éjszakára,és hát én nem akarom ezt. Mit tehetek?

2013. júl. 11. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem megy ő a nőjéhez? Ez így nem állapot. Meg a nőt sem értem, neki lenne kedve úgy ott lenni, hogy a másik szobában van a felesége és a gyereke?
2013. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Csodálom a gusztusát az új macának. Mit tehetsz? Adj a nőcinek tippeket.Beszélgess vele, és mondd el, hogy a Józsi, csak úgy szereti, ha te csomóba vagy tekeredve rajta, éjjel is ha megkíván levágja a bugyogót, és míg alszol meghág, csak neki háttal aludj, mert amúgy hátulról szereti, amúgy meg nem is lehet vele szemben aludni, mert büdös a szája, és álmában köpköd....... Bármi, ami csak eszedbe jut. Persze mindezt kedvesen mosolyogva, és úgy, hogy a férjed ne hallja. Többet nem hoz nőt a házhoz. Máshol meg azt csinál velük, amit akar.



Vagy be is húzódhatsz a kicsi szobába a gyerkőccel, amíg apa és a nőci jól érzi egymást, esetleg végig is lehet hallgatni.


Vagy ha tudtok hova, elmentek otthonról, bár, ha lenne ilyen hely, akkor már rég nem laknátok ott szerintem.

2013. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,majd bevetem :) Sajnos tényleg dolog a költözés...
2013. júl. 11. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Amikor együtt lennének este, becsörtetsz a nappaliba, letelepedsz kényelmesen valami rágcsával, bekapcsolod a tévét, mintha ott se lennének.

Nem hiszem hogy nyugodt lenne a légyottjuk.

2013. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kie a lakas?
2013. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyerek apjáé a lakás... Ezt elismerem,hogy neki több joga van... Viszont nem sokára költözünk ( pár héten belül ) s csak annyiról lett volna szó,hogy addig ne hozza... Végül is az egyik kedves férfi ismerősöm fog elbeszélgetni vele,az talán segít...
2013. júl. 12. 07:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt, hogy külön szobában laktunk, de fel sem merült, hogy bárki odahozná a partnerét. Értem, hogy nem igazán tetszene, a gyereknek is mit mondtok? A másik nőt sem értem, azzal nincs gond, hogy összejön egy hivatalosan független férfival, de én nem mennék fel d.gni hozzá úgy, hogy ott az expartner a gyerekével a másik szobában. Reggel meg kerülgetjük egymást a fürdőszobában, megy együtt kávézunk a konyhaasztalnál???? Nekem ez kicsit sok....
2013. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos? mi volt? Ment a nő?
2013. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk közös volt a lakás (2/3-ad részben volt az enyém, 1/3 az övé) és a feleségem hordta ide a barátját a gyerekek szeme láttára, miközben még mindketten itt laktunk. Semmit nem tudtam tenni, pedig még meg is vert a pasi. A rendőrség meg közölte, hogy idehívhatja, nem tehetek semmit. Csak az után tudtam kirakni őket, miután már kifizettem neki a részét.

Mondjuk szerintem eleve gusztustalan dolog ez, és kulturált ember nem viszi a közös lakásba a szeretőjét, de a jog és az erkölcs nem esik egybe.

2013. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
O, utolso, jo durva exfeleseged van... Ritka gusztustalan fajta.
2013. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!