Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után újra együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után újra együtt?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki újra összejött az elvált férjével/feleségével? Elmesélitek a történetet?
2013. máj. 28. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátom szülei elváltak aztán újra összejöttek, összeházasodtak és ismét elváltak. Ez a legbizarabb amiről eddig hallottam
2013. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi osszehazasodtunk elvaltunk 25 evre ujra talalkoztunk osszehazasodtunk ujra.
2013. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám és anyukám vált el kb. húsz éve. Nem volt egy igazán baráti válás, utána apu sokáig mondott is rossz dolgokat anyura, de anyukám sose tiltott tőle. Aztán 10 év után kibékültek, és most már kb. 10 éve újra együtt vannak. Az a kulcsa a kapcsolatuknak, hogy nem élnek együtt. Apukámnak eléggé nehéz természete van, olyan remete típus. Most, hogy csak hétvégente vannak együtt, így jól megvannak. Hétköznap mindketten ráérnek arra, amit szeretnének (anyukámnak van még két gyereke + gondozza a mamát, apu meg lehet egyedül, mert ezt szereti), aztán hétvégét meg együtt töltik. Elmondásuk szerint éppen elég ennyi a másikból :) Ha nekik ez így jó, akkor nekem is.
2013. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!