Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerek elhelyezési ügyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek elhelyezési ügyben miért 99%ban az anyánál helyezik el akkor is a gyereket ha az bizonyìthatóan nem a jó a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ahogy irták már páran ha nem drogos,alkoholista az anyának itélnek.szerintem sok esetben nem a gyerek érdekében döntenek,hanrm mert valamikor valamelyik idióta ezt elfogadtatta törvényben.

A törvény az apákért semmit nem tesz...


2013. jún. 11. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hátha nincs munkája akkor főleg, hisz miből tartaná el?

Oké kap gyerektartást egy gyerekre még ha nagy összeg is mondjuk 30. ezer meg 13. családi, abból nem lehet gyereket nevelni.

2013. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hol alkotmánybíró Grád András? Mutassa meg valaki! [link]

[link]


Ha az adott forrás ilyen hibával indul, mekkora információértéke lehet a többi adatának?


Második: megkérlek, ne köss belém, mert a helyi bíróságon nagy részben nők vannak... De bizonyítsd be, hogy tévedek. Magyarországon senki ne szóljon a jogi kérdésekhez, aki nem jogász... Mégis milyen alapon? Az állampolgársági ismeretek oktatását elszabotálják, a nem jogi egyetemeken pedig leegyszerűsített anyagot ötödrangú alakok oktatnak.

2013. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok állítólag abszolút,nem is akármilyen neves ügyvédtől kérdeztem meg,

hanem az egyik ügyvédi szövetség tagjától,úgyhogy,nem is értem miért nem kaptad meg.Mindenesetre irány egy jó ügyvéd.


Én például ezért nem voltam hajlandó eladni a lakásom,mikor rossz anyagi helyzetbe kerültem,mert utána érdeklődtem ennek a rádiós műsornak és azt mondták ez így van és hát kellett másnak is a gyerekem,de az nagyszülő volt...

2013. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma beszélünk az ügyvéddel de elkeserìt hogy a gyámügyisek azt mondták az anyánál maradhat ìgy is.
2013. jún. 11. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!