Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit éreztél a válás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél a válás után, miután eldöntötted, hogy elválsz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem váltam el, csak eldöntöttem már. Tegnap sajnos majdnem kórházba kerültem, mert a szívem össze-vissza vert, a gyomrom fáj, a szívemet mintha egy óriási marok szorítaná össze, főleg ha a gyerekekre nézek. Én most ezeket érzem.
2013. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felszabadultságot, örömöt, kíváncsiságot (a jövőre nézve), aztán szomorúságot, magányt, bizonytalanságot. Ez a kettő váltakozva naponta többször.
2013. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erdekes, hogy nalam ez az atbillenes nem egy nap. Hanem inkabb egy idoszak. Most a jelenben folyik. Nem is tudom, most hol tartok. Neha nagyon mennek, neha meg abszolut nem. Es meg csak problemank sincsen. A legnagyobb gondom az, hogy a felesegem nem szeret mar szenvedellyel...
2013. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megkönnyebbülést...!
2013. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétszer váltam. Mind a kétszer mást, így te sem tudod összehasonlítani a tléddel. Az elsőnél megcsaltak, bevallották, és én rögtön beadtam a válást. Alig vártam a tárgyalást, mert könyörgött hogy ne tegyem, én meg sértett és dacos voltam. Csak az érdekelt, hogy neki fájjon! Sosem felejtem el azt az érzést, mikor kijöttem a bíróságról! Felszabadult, önálló voltam, és elégtételt vettem. Hozzáteszem, nem volt gyerek, és húsz éves voltam.

A második egy hosszú házasság után, már nehezebb volt. Mindketten így akartuk, és ez fájt. Fájt hogy valami elmúlt, úgy éreztem kudarcot vallottam. Amikor idegesek voltunk, akkor jó döntésnek éreztem, de amikor a jövőre gondoltam, szorongtam. Szerintem ő pont így volt vele. Közös barátok, család, megszerzett javak..... szóval nem könnyű, de aztán sodort az ár. Ennek már hat éve. Visszanézve jó döntés volt! Van élet válás után is, és ha már több rosszat nyújt egy együttlét mint jót, akkor nincs értelme húzni. Ennyivel tartozunk egymásnak is!

2013. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!