Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért buzdítják az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buzdítják az emberek válásra/szakításra a legkisebb nehézség esetén is egymást?

Figyelt kérdés

Jobb lesz az élet, ha tele vagyunk egy csomó intoleráns szinglivel???

Például egy pacák írja, hogy a neje otthon van, a hapi melózik és a csaj kiakad, hogy a pasi trehány mód nem mosogat el maga után. Megoldás helyett válást szorgalmaznak sokan.

Anyagi gondok? Válj el! Berúgott a pasid egyszer és hülyeségeket beszélt? Szakíts! Kevésbé megy szex, pedig lelkileg elvagytok? Spricc a szélrózsa minden irányába!


Most ez komoly? Ennyire nem becsüljük meg egymást és magunkat sem? Ha valami nem 110%-os akkor az azonnal szar és kukába vele? Tényleg komolyan gondolják ezt?


(a durva ellentétek, ivás, verekedés, megalázás, gyűlölködés stb van egy csomó indokolt eset, de pimpfli kis szar ügyekért?....)



2013. máj. 12. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek 10.válaszoló !

Ritkaság ilyet hallani.

Bárcsak az én párom adott volna esélyt a kapcsolatunknak, csak sajnos úgy néz ki szerelmes lett egy másik férfiba, utána meg mindenféle kifogással hibáztatott engem és a szüleimet, hogy miért hagy el.

Azért kicsit furcsa KSH-s adat, hogy a több éves házasságokat/kapcsolatokat 71%-ban a nők szakítják meg.

Hmmm . Kifogás az mindig van!

2013. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:


"Azért kicsit furcsa KSH-s adat, hogy a több éves házasságokat/kapcsolatokat 71%-ban a nők szakítják meg."


Nincs ebben semmi furcsa. A jog őket támogatja, ezért sokkal "bátrabbak".

És az idevágó vicc: Miért drágább az elvált Barbi baba, mint a sima Barbi baba? Azért, mert jár hozzá Ken háza, autója, motorcsónakja...

2013. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kérdés, ezen már én is agyaltam. Ha egyébként ilyen tanácsokat megofagok, most én sem lennék férjnél. A férjem azt mondja, a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket. :)
2013. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!