Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 32 éves vagyok, elváltam, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves vagyok, elváltam, van egy 4 éve lányom. Most szüleimnél lakok. Ti itt laknátok még 4 évig, hogy addig összegyűjtsetek egy lakásra valót? Vagy vennétek fel hitelt min 15 évre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ti amúgy mennyi idősek vagytok?

és nem féltek, hogy nem tudjátok majd fizetni a törlesztőt évekig?

én is vágyom az "egyedüllétre" nagyon, hiányzik, hogy a magam ura legyek, meg a gyereké

mondjuk én abban nem bízok, hogy lesz új társam...

2013. ápr. 5. 07:47
 12/17 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok, 30éves. Én nem élnék 4évig 1 szobában a gyermekemmel annak reményében hogy 4 év múlva lesz saját lakásunk, ettől még egy másfél szobás albérlet is jobb, ha jó a viszony a szüleiddel és elfogadják az önállósodási törekvéseidet, még mindig visszaköltözhettek abba a szobába ha baj van. Azon túl ha lesz párod, gondolom idővel összeköltöztök és nem te fogod eltartani őt, hanem enyhülnek a költségek, nem kell erre alapozni de ha bejön, így lesz.

Én személy szerint jobban félek attól hogy a szüleimmel történő együttélés miatt a gyerekek másképp lesznek nevelve mint az én eredeti elképzelésem, amit anno a férjemmel megbeszéltünk.

2013. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyidősek vagyunk. Mennyi lenne a havi törlesztő, ez sem mindegy, sőt ettől tenném függővé a választ. De egy fizetésre nem nagyon adnak hitelt, hacsak nem keresel nagyon jól vagy nincs fedezet.
2013. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen, lehet, hogy nem is kapnék hitelt :(

amúgy én sem így terveztem, még mindig hiányzik a régi életem... Nektek nem?

szóval nem lettem okosabb

igazából le van kötve egy kis pénzem most 4 évre, ha most még átgondolom nem bukok annyit, mint mondjuk 1 év múlva....

2013. ápr. 5. 20:48
 15/17 anonim ***** válasza:

Hitelt ne vegyél fel soha! Ahhoz túl szemetek a bankok.

Viszont ha esetleg lesz új kapcsolatod, akinek esetleg lakása is lesz, akkor nem is gond rögtön az egész.

2013. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Arany középút:

Valami ismerőssel, barátnővel, rokonnal nem tudtok kivenni közösen egy kicsi lakást?

2013. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

végülis akkor max marad az ha megismerek valakit, akkor közös albi

amúgy szerintetek lehet így párt találni. Nem gáz, hogy 32 éve vagyok, 1 gyerekkel lakom egy szobában anyámékkal. És nics se autóm, se pénzem....

2013. ápr. 6. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!