Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 32 éves vagyok, elváltam, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves vagyok, elváltam, van egy 4 éve lányom. Most szüleimnél lakok. Ti itt laknátok még 4 évig, hogy addig összegyűjtsetek egy lakásra valót? Vagy vennétek fel hitelt min 15 évre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés elég értelmetlen. Ha jól érezném magam otthon a szülőkkel, ha nincs vita akkor hülye lennék hitelt felvenni 15 évre.
2013. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
A mai világban nem vennék fel hitelt. Soha nem tudhatod, hogy nem veszíted-e el az állásod? De a gazdasági helyzet is olyan bizonytalan, hogy 15 évre nem lehet előre tervezni.
2013. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

igazából szerintem nem értelmetlen a kérdés

mert azért elég nehéz 7 év után újra visszaköltözni, amikor valaki független volt

ráadásul akkor 36 éves leszek, mire újra a saját életem élhetem, nem pedig egy szobában

ezért kérdeztem

2013. ápr. 3. 20:22
 4/17 A kérdező kommentje:
ezek után mit mondtok?
2013. ápr. 3. 20:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Kapsz egyáltalán hitelt? Vagy megterheled a szüleid házát? Szerintem gyűjtögess pénzt, és még ne vegyél fel hitelt.
2013. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Én azt nem értem, hogy:


1) 4 év alatt összegyűjtesz egy lakásra valót, ha otthon maradsz

2) ha nem maradsz otthon, és most veszel fel pénzt, akkor azt 15 évig kell fizetned.


Ezek szerint te a 4 év alatt összegyűjtesz annyit, amennyit 15 évre adnak hitelként?

2013. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Te döntsd el, hosszútávon mi a jobb...

4 év alatt a gyerek elkezdi majd az iskolát, kell majd neki íróasztal, hely, stb, 4 év alatt lehet ám neked is egy párod, akivel nem biztos, h megoldottak lesznek az együtt töltött percek, ha egy szobában leszel a gyerekkel, függeni fogsz a szüleidtől anyagilag, DE lesz pénzed.

VAGY veszel saját lakást, amit a saját ízlésed szerint rendezel be, lesz saját magánszférád, és a lányodnak is, lehetne normális párkapcsolatod, független lennél, viszont anyagilag ez a megterhelőbb megoldás.


Választani neked kell.

2013. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ez a baj,hogy nem tudok dönteni

pedig lassan el kellene döntenem, mert a kis pénzem le kellene kötnöm 3 évre vagy sem

2013. ápr. 4. 06:50
 9/17 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok csak 2 gyerek, 2 szoba. Én nem anyagi oldalról közelítettem meg, hanem úgy hogy saját otthont szeretnék saját életet (eléggé zavaros itt, hogy ki nevel, kit nevel, mibe adjak, mibe nem) és nem utolsó sorban szeretnék magunk mellé valakit idővel. Tuti nem szívesen járna ide udvarolni amikor közös a bejárat. Helyetted nem dönthetünk, csak leírtam az én szempontomat.
2013. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék saját lábra állni, akár hitel árán is. De ez én vagyok, mások lehet, hogy mást tennének.
2013. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!