Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van ha ezt teszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha ezt teszem?

Figyelt kérdés

A szüleim már régóta egymás idegeire mennek, minden órában, amit együtt töltenek veszekednek. Elegem van. Soha nem figyelnek rám, a testvéremet aki 11 éves ajnálozzák, engem pedig le se sz@rnak. Elegem van abból, hogy sokszor FÉL szavakon vesznek össze. SZÓ SZERINT!!! Elegem van, abból, hogy ilyen gyerekesek és nem tudják megoldani a problémáikat, és abból, hogy mindig azt hajtogatják, hogy megváltoznak. Ki nem állhatom azt az érzést, hogy rengeteg dolgot elvesztettem, ami fontos volt számomra Miattuk!

Most ott tartanak elég még egy kisebb összeveszés és tényleg elválnak. De én ezt nem akarom! Azért mégis csak egy család vagyunk, meg minden.

De, ha válásra kerülne a sor (ami nagyon valószínű), akkor a bíróságon, ha megkérdezik kihez akarok kerülni azt fogom mondani így egyikhez sem.

Én figyelmeztettem a szüleimet, hogy ezt fogom mondani, évek óta ezt mondom nekik és tudom, hogy meg is fogom tenni. Nem érdekelnek a következmények, akkor már úgyis mindent tönkretettek.

De azért mégis jó lenne tudni mihez kezdenek velem, ha ezt csinálom.



2013. márc. 21. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kérdező de a bíróságot ez nem befolyásolja mert ők a gondviselőid az ő köteleségük téged eltartani csak úgy nem fogják másra traktálni a felelőséget.
2013. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Fujjj, de gyerekes vagy..
2013. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elnézted a dolgokat.

1.A bíróságon nem leszel ott, egy váláshoz semmi közöd. Én sem voltam a szüleim válásán.

2.Szüleid döntése az hogy kivel legyél. Ha nincs nyomós ok arra hogy nevelőszülőknél legyél, akkor földhöz is vághatod magad, úgy sem adnak oda.


Miért is nem akarsz egyikkel sem lenni akkor? Annyira gyerekes dolog! Mi közöd ahhoz hogy együtt vannak vagy sem? Oké gyerekük vagy, de akkora marhaságot nem értem hogy írhattál. Képes lennél egy idegennél lenni a szüleid helyett akik szeretnek téged? Figyelj csak, van egy barátnőm aki nevelőszülőnél van és nem szeretik annyira. Sose fog téged annyira szeretni senki mint anyád meg apád. Barátnőmet 18 éves korába elzavarják otthonról, mert már nem kapnak rá pénzt. Vagy egy intézetbe mennél, a sok cigány, büdös, tetves gyerek közé? Vagy netán nagymama, vagy rokonok? Szerinted el fognak tartani? Na álmodik a nyomor...


Nőj már fel egy kicsit legalább és gondolkodj el a dolgokon!!!

17/L

2013. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én már nem bírom! Tudom lehet, hogy ez lenne életem leghülyébb döntése. De ma reggel anyám azért üvöltötte le a fejem, mert véletlenül leejtettem egy pólót a földre. Ki kellett iratkoznom néptáncról és a modern táncról is, mert túl drága. De persze egy új kocsira volt pénz, amikor a régivel sem volt semmi baj. Megkértem, hogy kérdezzék ki a németet, mert volt egy oldal és felelésnél nem mindegy, hogy "közönségnek", hogy mondod, erre leüvöltötték, hogy nem érnek rá eddig is tudtam tanulni egyedül. Már azt is a fejemhez vágták, hogy nem vagyok jó semmire.
2013. márc. 21. 19:05
 5/9 A kérdező kommentje:
*leüvöltöttek
2013. márc. 21. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy 18 még. Választhatsz, hogy melyikükkel akarsz élni, de 18 éves korodig ők döntik el, hogy hol laksz és hova mehetsz.
2013. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Részvétem. Nem tudom, a többiek miért nem értik meg, hogy rossz egy ilyen földi pokolban élni.

Azt nem tudom, a veszekedés elég-e ahhoz, hogy másnál helyezzenek el, de ahhoz nem ártana egy Téged elvállaló közeli rokon... Volt olyan anyám praxisában (leginkább válóperes bíró volt), hogy a nagymama kapta a gyereket, mert mindkét szülő alkalmatlan volt, a részleteket viszont nem tudom, nyilván nyomós ok kell rá. A pszichológiailag kártékony környezet lehet, hogy az, ha mondjuk kimutathatóan sérülsz tőle vagy mit tudom én, hát értek én ehhez? Gondolom, megkérdeznek, mert elég nagy vagy, de többet nem tudok.

2013. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyszer kiabálj te is velük akkor észre vesznek és talán elgondolkodnak.
2013. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szar ügy...
2013. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!