Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki légyszives! Hogy megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki légyszives! Hogy megy ez a gyerektartásos dolog?

Figyelt kérdés

Tehát a bíróság 10 ezret állapított meg. Nekem volt még mellék keresetem, így havi 30-at fizettem, plusz mindent (iskola szerek, ruhák, osztálykirándulások, nyári táborok, stb.)

Mindent (lakást, összes berendezést) otthagytam.

Erről semmilyen írásos dokumentáció nem készült.

Pár hónapja munkanélküli lettem (szó szerint 1 vasam sincs),

egy ismerősömnél lakom.

Regisztrált munkanélküli vagyok, de nem kapok egy fillér segélyt sem.

Az ex "természetesen" feljelentett, hogy én nem akarok fizetni.

Azt mondta hogy az állam megelőlegezi majd a pénzt én meg mehetek a börtönbe.

Egy jogi fórumon meg azt olvastam, hogy nincs ilyen megelőlegezés.

Ha kapnék pl. 10 ezer Ft segélyt akkor azt egy az egyben levonnák tőlem?

Az ismerősöm nyakán sem lóghatok az idők végezetéig, de ha 1 fillérem sem lesz és utcára kerülök akkor meg főleg nem fogok tudni semmit fizetni, hiába akármilyen feljelentgetés.

59 éves vagyok, egyik munkahelyen sem kellek mit tegyek?


2013. márc. 14. 12:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A kérdező írásából nem azt veszem le, hogy kib...na az exel, hanem nem tud fizetni ha fejen áll sem. És igen ha nem adott volna egy hónap alatt három hónapnyit akkor most tudna adni, és nem szólhatna semmit. Nem hisztizni kell hanem megérteni, hogy egyszer jobban egyszer nehezebben megy. Amíg nem talál valami munkát a kérdező addig igenis éljen meg az ex az ajándék pénzből amit félretehetett meg a megítélt 51%-ból.

Semmi rosszat nem látok ebben, még így is többet kapott.

2013. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem 51 szazalek lett meg ítélve. 10 e forintot kellene fizetnie. Értem, ha nem tud, de azért kibaxasbol ne fizessen mar 5100at, hogy ne kapja a gyerek az állami megelolegezest. 10e is elég kevés egy gyerekre, csak az intézményi etkezese annyi havonta.
2013. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!